...**********************
Do tego urzadzenia dołączona była płyta z programem Live Lite 5, chciałbym aby chociaż na tym "fabrycznym" chodziło stereo, jednak cały czas pokazuje mi że chodzi jeden słupek przy nagrywaniu, podczas gdy w zakładce Output panelu sterowania urzadzenia pokazuje że chodzą dwa i na słuchawkach słysze dwa.
Jakiś pomysł??

Z góry dzięki
Pozdro...
**********************
Dziala prawidlowo, na wejsciu masz jeden slupek bo jeden kanal gra. Jak wlozysz drugi mikrofon w drugi to bedziesz mial w drugim slupku sygnal.
Problemem jest raczej brak twego doswiadczenia w nagrywaniu.
Wokal nagrywaj w mono. i jak nagrasz to na wyjsciu pokaza sie dwa slupki tak jak masz w zamysle. ...
***********************
ale nagrywa tylko lewy lub prawy kanał! jak to zapisze i potem odtwarzam to słysze tylko lewy czy tam prawy. Mam w takim razie nagrać na lewym lub na prawym i potem starać sie to puscić w taki sposób żeby podzieliło na dwa? W takim razie jak to jest że jak podepne mikrofon do skypa za 5 złoty przez zwykła karte muzyczną to nagrywa na 2 kanałach

Ja już nie wiem o co kaman w tym wszystkim:-D
Odpowiedz mi i już przestanę Cię męczyć.
Dzięki! pjona