Prezent dla chłopaka gitarzysty

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
msankowski
Posty: 196
Rejestracja: niedziela 01 kwie 2018, 15:24

Re: Prezent dla chłopaka gitarzysty

Post autor: msankowski » sobota 12 gru 2020, 16:15

Kapodaster, tuner/stroik, fajny pasek.

A najlepiej to pochwalić że fajnie gra i potwierdzić buziakiem:)

flamaster
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 17 sie 2021, 14:45

Re: Prezent dla chłopaka gitarzysty

Post autor: flamaster » wtorek 29 lis 2022, 21:25

Może jakaś ciekawa książka o gitarach sprawdziłaby się idealnie jako prezent dla gitarzysty? Wiem że tego typu produkty można znaleźć w bardzo dobrej cenie na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/sam ... ementowska więc jeżeli jesteście zainteresowani takim zakupem, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Dajcie znać, co uważacie o tym pomyślę

celcel
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 02 cze 2022, 09:30

Re: Prezent dla chłopaka gitarzysty

Post autor: celcel » niedziela 15 sty 2023, 13:22

Jedną z ciekawych książek o gitarach, która mogłaby być dobrym prezentem dla gitarzysty, jest "The Complete Guitar Player" autorstwa Ralph Denyer. Książka ta zawiera wiele przydatnych informacji dla początkujących i zaawansowanych gitarzystów, w tym lekcje gry na gitarze, historię gitary, opisy różnych rodzajów gitar i technik gry. Innym dobrym wyborem jest "The Guitar Handbook" autorstwa Ralph Denyer, która jest uważana za jedną z najważniejszych pozycji w dziedzinie gitary i zawiera szczegółowe informacje na temat historii, budowy i gry na gitarze. Te książki z pewnością będą przydatne dla każdego, kto chce się uczyć gry na gitarze lub poznać ją lepiej.

https://www.rst.software/services/web-development

ODPOWIEDZ