Jaki kontrakt i jaka promocja?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
resbit
Posty: 30
Rejestracja: piątek 16 gru 2005, 00:00

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: resbit » niedziela 19 mar 2006, 18:10

mi sie zawsze wydawało, ze poszukują kogoś nowego ,kogoś kto zorbie z niczego coś, kto zagra, zaspieqwa jak nikt w czesniej, wec wzorowanie jest dobre jak na początek ale nie na dłuzej :)
ww.myspace.com/resbit

Awatar użytkownika
c&a
Posty: 13
Rejestracja: środa 16 lis 2005, 00:00

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: c&a » niedziela 19 mar 2006, 18:18

...mi sie zawsze wydawało, ze poszukują kogoś nowego ,kogoś kto zorbie z niczego coś, kto zagra, zaspieqwa jak nikt w czesniej, wec wzorowanie jest dobre jak na początek ale nie na dłuzej :)...

**********************

Mnie się też tak wydaje że najlepiej na pierwszą płytę wzorować się (ale nie całkowicie) na kimś, a potem na następną płytę wystartować ze swoim prawdziwym materiałem...wiele osób wtedy przeżywa zawał serca:)Na mój widok w telewizji, to dyrka by mnie wywaliła ze szkoły

peter1pl
Posty: 373
Rejestracja: środa 20 lis 2002, 00:00

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: peter1pl » niedziela 19 mar 2006, 21:19

napisz jeśli chcesz (na mojego meila) jaki gatunek spiewasz i czy interesuje Cię kariera solowa czy z zespołem. Pozdrawiam!

Zespół "Ósmy Dzień"; mp3: www.radio.bialystok.pl/przebojem2004.htm

Awatar użytkownika
PZ
Posty: 46
Rejestracja: piątek 10 lut 2006, 00:00
Kontakt:

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: PZ » poniedziałek 20 mar 2006, 05:31

Jezeli chcesz robić kariere jako wokalistka, a nie masz żadnego doświadczenia, to powinnaś zacząć od znalezienia producenta muzyki a nie szukania szczęścia w wytwórniach płytowych. Wytwórnie nie zajmują się promowaniem osób, tylko promocją muzyki którą sprzedają.

Wyślij mi próbkę twojego głosu lub kawałek utworu, podaj ile lat masz i z jakiego miasta jesteś.

emkapiotrzimonski@wp.pl

Awatar użytkownika
c&a
Posty: 13
Rejestracja: środa 16 lis 2005, 00:00

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: c&a » poniedziałek 20 mar 2006, 15:08

No dobra, ale gdzie znaleść takiego producenta, jeśli nie mieszkam w stolicy? A próbkę to prześlę, jak ją w ogóle zrobię, bo jak na razie nikt mi nie chce w tym pomóc:-(

Awatar użytkownika
PZ
Posty: 46
Rejestracja: piątek 10 lut 2006, 00:00
Kontakt:

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: PZ » poniedziałek 20 mar 2006, 19:26

Zawodowi producenci kosztują bardzo dużo, ale zanim będziesz go szukała to prześlij mi twoją próbkę głosu na moją skrzynke, być może mogę ci jakoś pomóc. adres już podałem .


[addsig]

Awatar użytkownika
elvizs
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 20 kwie 2006, 00:00

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: elvizs » czwartek 20 kwie 2006, 15:09

...No dobra, ale gdzie znaleść takiego producenta, jeśli nie mieszkam w stolicy? A próbkę to prześlę, jak ją w ogóle zrobię, bo jak na razie nikt mi nie chce w tym pomóc:-( ...

**********************

Dobrze kombinujesz, to forum odwiedza wielu producentów mniej lub bardziej zaawansowanych, choć na pewno nie w celu poszukiwania nowej wokalistki... ale popełniłaś jeden poważny błąd, nigdzie nie zostawiłaś jakichkolwiek namiarów na siebie (choćby maila). Ja akurat przypadkiem trafiłem na Twojego posta i tak się składa, że jestem na etapie poszukiwania wokalistki dla której mam gotowy cały materiał na album (rock/pop) i co lepsze .. nie mieszkam w stolicy tylko na dolnym śląsku.. (może akurat blisko Twojego miejsca zamieszkania) ale niestety brak namiarów = brak kontaktu = okazja przchodzi koło nosa - no chyba ze mieszkasz w drugim końcu Polski to wówczas to nie jest dla Ciebie żadna okazja .. ale równie dobrze mógł twojego posta znaleźć ktokolwiek inny mieszkający tam gdzie Ty, lecz nie fatygować się i nie odpisywać nic w tym temacie...



... na szczęście (dla mnie) jest wiele innych wokalistek.. choć muszę przyznać ze naprawdę ciekawy wokal tam gdzie mieszkam trudno jest znaleźć.. chyba wszystko do stolicy uciekło... ;)

Pozdrawiam.
[addsig]
Czym jest kurna wiedza bez odrobiny wyobrazni ? ...

Awatar użytkownika
PZ
Posty: 46
Rejestracja: piątek 10 lut 2006, 00:00
Kontakt:

Re: Jaki kontrakt i jaka promocja?

Post autor: PZ » czwartek 20 kwie 2006, 23:57

Ja też szukam wokalisty lub wokalistki, może jest ktoś zainteresowany. Wrocław.




[addsig]

ODPOWIEDZ