ReFX Nexus - czy da się edytować brzmienia?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
jnarloch
Posty: 4
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 00:00

ReFX Nexus - czy da się edytować brzmienia?

Post autor: jnarloch » czwartek 25 lut 2010, 23:25

Czy jest możliwość edytowania brzmień w nexusie? Słyszałem, że aby  tworzyć własne piosenki powinno się posiadać własne brzmienia. Jak jest z nexusem?


 


Z góry dziękuję za pomoc!!!!

JNMusic

Awatar użytkownika
przedwczoraj
Posty: 223
Rejestracja: wtorek 07 sty 2003, 00:00

Re: ReFX Nexus - czy da się edytować brzmienia?

Post autor: przedwczoraj » piątek 26 lut 2010, 09:37

Jeżeli chodzi Ci o mozliwośc odbiegnięcia od podstawowego brzmienia presetu to w dużym stopniu pozwalają na to regulatory w sekcji Amp Modifier

Awatar użytkownika
Masters
Posty: 230
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 00:00

Re: ReFX Nexus - czy da się edytować brzmienia?

Post autor: Masters » piątek 26 lut 2010, 12:51

Zgadzam się, jest też sekcja arp, tg, mix z możliwością korekcji, włączania i wyłączania poszczególnych składowych presetu -zwłaszcza oznaczonegoSQ. Jest też sekcja Filter modifier.
Poza tym, pełne i świetnie brzmiące biblioteki na stronie refx.
Pozdrawiam!


Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: ReFX Nexus - czy da się edytować brzmienia?

Post autor: Master » sobota 27 lut 2010, 01:03

...Zgadzam się, jest też sekcja arp, tg, mix z możliwością korekcji, włączania i wyłączania poszczególnych składowych presetu -zwłaszcza oznaczonegoSQ. Jest też sekcja Filter modifier.
Poza tym, pełne i świetnie brzmiące biblioteki na stronie refx.
Pozdrawiam!

...


zapomniałes dodac iz duza czesc barw w moijej osenie około 70 %  w tym instrumencie ma problemy z fazą ,


Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: ReFX Nexus - czy da się edytować brzmienia?

Post autor: Master » sobota 27 lut 2010, 01:25

Zgadzam się, jest też sekcja arp, tg, mix z możliwością korekcji, włączania i wyłączania poszczególnych składowych presetu -zwłaszcza oznaczonegoSQ. Jest też sekcja Filter modifier.
Poza tym, pełne i świetnie brzmiące biblioteki na stronie refx.
Pozdrawiam!



Jeszcze jedno , nigdzie nie mozna wyłaczyc składowych presetu a jedynie ,jego EFEKTY czy tez apergiator danego presetu ,jesli takowy składa sie z wielu róznych barw . nie mozna tego zmienic rozdzielic ..co jest badziewne według mnie ... jest to zwyykły sampel player z kilkoma fajerwerkami ..barwy sa ciekawe , jednak problemy fazowe , fatalny wrecz reverb i brak edycji barw jako takch ... kaze zaliczyc Nexus do srednije klasy instrumentów , ,mowa o wzgledach technicznych ... owszem zdazaja sie ciekawe barwy , ale to inna para kaloszy ... mam nawet Bank ktory nazywa sie VIRUS ti ... nie wiem skad ta nazwa gdyz z Virusem łaczy go tylko nazwa , porownujac do oryginału jest to spotkanie mrówki z potworem ...

ODPOWIEDZ