M-Box 3 Mini a M-Audio Profire 610VS

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
nickynick
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 04 mar 2012, 00:00

M-Box 3 Mini a M-Audio Profire 610VS

Post autor: nickynick » niedziela 04 mar 2012, 20:42

Witam.


Chodzi mi o wybór interfejsu do domowego rzeźbienia (tylko nagrywanie wokali).  Mam dylemat między M boxem 3 mini, na którym miałem okazje pracować, a M-Audio Profire 610 - który jest mi obcy. Czytałem co nie co o w/w intefrejsach (głównie chodzi o porównania) i szczerze mówiąc nie znalazłem jednoznacznych odpowiedzi. Różnica cenowa to ok 400 zł.


Fakt jest taki, że ten model M-Audio oferuje dwa wejsca mikrofonowe, dwa słuchawkowe, a ja w rzeczywistości nie potrzebuję dwóch, a po co płacić za coś czego się nie używa.


Pytanie:


Czy warto dokładać i kupić droższy M-Audio ze względu na jego "większe możliwości na przyszlość"?


A może żaden z nich, a inny który mógłbyś polecić w tej cenie. Za M boxa trzeba dać 1000 zł (chyba najniższa cena jaką znalazłem), zaś M-audio 1400 zł.  Czyli tak intrefejs do 1500 zł wyłącznie do wokalu. Widziałem tu albo na innym forum że był temat z interfejsem do tej ceny ale interesant potrzebował go bodajże do gitary.


Porszę o pomoc, pozdrawiam nickynick.


 


 


ODPOWIEDZ