Pierwszy "profesjonalny" sprzęt

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
KumiDr
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 00:00

Re: Pierwszy "profesjonalny" sprzęt

Post autor: KumiDr » sobota 13 gru 2014, 14:53

ps ad. Abletona
Wersja 9.1 oczywiście jest już do obsługi na dwóch monitorach

Awatar użytkownika
ceres1x
Posty: 304
Rejestracja: sobota 08 mar 2003, 00:00

Re: Pierwszy "profesjonalny" sprzęt

Post autor: ceres1x » sobota 13 gru 2014, 15:48



kumidor - julia to zwykłe gówno przez duże G
chłam badziew i wbrew pozorom karta sprawiająca poważne problemy w brzmieniu zależnie od komputera
nigdy bym nic z gównianego ESI nie polecił
dla mnie to dziadostwo bez jakichkolwiek możliwości

już prędzej poleciłbym cos z nowych behringherów




Jako fachman od komputerow dziwi mnie ,ze pieprzysz takie glupoty.Julia to ogolnie dobra karta, a ze czasem komus na forum pogryzla sie z jakims chipsetem to inna bajka.


U mnie dziala na 3 plycie glownej z rzędu, i ZERO problemów, więć oświeć ludzi jakie sa to te "powazne problemy" ?

eksperymentalna, niekomercyjna elektronika

fallworm
Posty: 471
Rejestracja: środa 30 lip 2014, 00:00

Re: Pierwszy "profesjonalny" sprzęt

Post autor: fallworm » niedziela 14 gru 2014, 00:25

...


kumidor - julia to zwykłe gówno przez duże G
chłam badziew i wbrew pozorom karta sprawiająca poważne problemy w brzmieniu zależnie od komputera
nigdy bym nic z gównianego ESI nie polecił
dla mnie to dziadostwo bez jakichkolwiek możliwości

już prędzej poleciłbym cos z nowych behringherów





Jako fachman od komputerow dziwi mnie ,ze pieprzysz takie glupoty.Julia to ogolnie dobra karta, a ze czasem komus na forum pogryzla sie z jakims chipsetem to inna bajka.

U mnie dziala na 3 plycie glownej z rzędu, i ZERO problemów, więć oświeć ludzi jakie sa to te "powazne problemy" ?
...
 




Pracowałem ja Julii przez 4 lata. Nie mam zastrzeżeń. Najlepsza karta PCI za te pieniądze.


Paweł
Posty: 864
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

Re: Pierwszy "profesjonalny" sprzęt

Post autor: Paweł » poniedziałek 15 gru 2014, 15:12

kumidor - julia to zwykłe gówno przez duże G
chłam badziew i wbrew pozorom karta sprawiająca poważne problemy w brzmieniu zależnie od komputera
nigdy bym nic z gównianego ESI nie polecił
dla mnie to dziadostwo bez jakichkolwiek możliwości
już prędzej poleciłbym cos z nowych behringherów

Ty jak coś pieprzniesz czasami to ręce opadają ....Znam wiele osób do dziś pracujących na Juliach. Przetrwały lata i zmiany komputerów, systemów etc. I nikt nie marudzi.

"problemy w brzmieniu zależnie od komputera"
Czyli konkretnie?

"cos z nowych behringherów"
Taaaa ....

"a jeśli chodzi o mikser to albo analogowe klasyki albo tylko cyfra pokroju tascam DM czy behringer X jak chcemy tanio
chyba ze staroć yamahy pokroju 02 (01 to gówno jakich mało - nawet 3 krotnie tańszy beh ddx bił ten złom na łeb)"
Cyfra do domowego studia + miks w domenie cyfrowej? Kolejna odważna teza ...

Dobra, w określonej sytuacji, czyli gdy mamy taki styl że chcemy brzmieć zimno, sterylnie, cyfrowo, plastikowo (bo kto zabroni?) owszem. Ale to musiałaby być świadoma i dość kontrowersyjna szczerze mówiąc decyzja.

ODPOWIEDZ