Room Eq Wizard - Apollo Twin

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Room Eq Wizard - Apollo Twin

Post autor: matiz » wtorek 01 gru 2015, 22:39

...
OK to tak po prostu :)

Czy ktoś potrafiłby mi wyjaśnić jak to odczytać taki wykres: https://drive.google.com/file/d/0ByOzXLfhhq3ZRmEwMWlSWWhublU/view?usp=sharing

Co oznacza linia Phase. I co oznacza taki wykres jak mi wyszedł, po kalibracji interfejsu, czy wszystko OK? Czy nie? Ale nie ukrywam, że też chciałbym to zrozumieć.

Bardzo proszę o wyrozumiałość, to dla mnie całkiem nowe sprawy.

Pozdrawiam i z góry dzięki...
 




Wszystko OK. Oczywiście, nie jest to żadna kalibracja interfejsu, ale jako sprawdzenie swoich umiejętności może być. Masz dwa wykresy, generalnie interesuje nas "pasmo przenoszenia", fazę na razie sobie odpuść


[addsig]

Awatar użytkownika
pajczur
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Room Eq Wizard - Apollo Twin

Post autor: pajczur » środa 02 gru 2015, 08:04

Wszystko OK. Oczywiście, nie jest to żadna kalibracja interfejsu, ale jako sprawdzenie swoich umiejętności może być. Masz dwa wykresy, generalnie interesuje nas "pasmo przenoszenia", fazę na razie sobie odpuść ... 


 


Dzięki. Super, że "Wszystko OK", naprawdę się cieszę, zawsze to jakiś postęp.


Ale chciałbym prawidłowo w całości wykonać CHOCIAŻ PIERWSZY KROK z tutoriali REW, a info "nie jest to żadna kalibracja interfejsu" wprowadza mętlik w mojej głowie. To znaczy, że to co pokazują w tutorialach to też nie jest żadna kalibracja interfejsu, czy tylko jak ja to robię to nie jest żadna kalibracja interfejsu?


Pozdrawiam,


Pajczur


Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Room Eq Wizard - Apollo Twin

Post autor: matiz » środa 02 gru 2015, 08:44

...
Wszystko OK. Oczywiście, nie jest to żadna kalibracja interfejsu, ale jako sprawdzenie swoich umiejętności może być. Masz dwa wykresy, generalnie interesuje nas "pasmo przenoszenia", fazę na razie sobie odpuść ... 

 

Dzięki. Super, że "Wszystko OK", naprawdę się cieszę, zawsze to jakiś postęp.

Ale chciałbym prawidłowo w całości wykonać CHOCIAŻ PIERWSZY KROK z tutoriali REW, a info "nie jest to żadna kalibracja interfejsu" wprowadza mętlik w mojej głowie. To znaczy, że to co pokazują w tutorialach to też nie jest żadna kalibracja interfejsu, czy tylko jak ja to robię to nie jest żadna kalibracja interfejsu?

Pozdrawiam,

Pajczur...
 


Samo stwierdzenie odchyłek kalibracją raczej nie jest, przyrząd po takiej "kalibracji" nadal wskazuje to samo


[addsig]

ODPOWIEDZ