Pianino cyfrowe dla początkującego

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
monsi
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 10 mar 2016, 00:00

Re: Pianino cyfrowe dla początkującego

Post autor: monsi » wtorek 14 cze 2016, 07:39

Nie ma co porównywać starego cdp-100 z nowymi produkcjami. To już jest na dzisiejsze czasy też dziadek. Teraz jest już zupełnie inna technologia zarówno w brzmieniu jak i mechanice. Taki np: px-160, to zupełnie inny instrument, który nie tylko świetnie brzmi, ale i mechanizm jego jest bardzo dobrze dopracowany. W tej półce cenowej do 2,5k nie znajdziesz lepszego pianina.

wielkiali
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 16 cze 2016, 00:00

Re: Pianino cyfrowe dla początkującego

Post autor: wielkiali » czwartek 16 cze 2016, 10:39

Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co się pakować w używane klawiatury ważone. Kupiłem taką i na początku całkiem przezwoicie się grało i może komuś kto siada do instrumentu raz na tydzień by jeszcze posłużyła, ale ja gram 2-3 godziny dziennie. Po dwóch miesiącach nie miałem do czego siadać. Od czterech miesięcy jestem posiadaczem px-160 i naprawdę jeżeli ktoś szuka dobrego piana cyfrowego w przystępnej cenie, to jest to idealny wybór.

Ksanka
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2021, 17:16

Re: Pianino cyfrowe dla początkującego

Post autor: Ksanka » poniedziałek 19 kwie 2021, 11:15

Budżet co prawda trochę przekracza ale weź pod uwagę Audiety P130, jakość jest naprawdę dobra. Zerknij na ich stronę www.audiety.com , myślę że będziesz z niego zadowolona,

ODPOWIEDZ