Korg Kaoss Pad 3+ a ambient

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
alternus
Posty: 2
Rejestracja: środa 19 kwie 2017, 00:00

Korg Kaoss Pad 3+ a ambient

Post autor: alternus » środa 19 kwie 2017, 10:20

Witam,

Chciałbym zwrócić się z pytaniem dot. w/w urządzenia. Czy istnieje możliwość wgrania do niego (karta SD) nagrań terenowych, a później dogrywania w czasie rzeczywistym dodatkowych elementów oraz instrumentów. Interesowałoby mnie szczególnie wejście mikrofonowe. Aby bardziej sprecyzować moje pytanie posłużę się przykładem.
Powiedzmy, że do banku sampli zaczytuję z karty odgłosy natury - tutaj ważne jest aby urządzenie pozwalało na odtworzenie kilkuminutowych fraz (powiedzmy bank A) na kolejnym (B) dogrywam przygotowany wcześniej w moim DAW-ie sampel typu soundscapes itp. i podczas grania na żywo dokładam jeszcze flet (tutaj ważne jest wejście mikrofonowe) z tego co widzę nie ma +48V więc będę chyba musiał posiłkować się bateryjką w mic.
Ze specyfikacji urządzenia wynika, iż długość sampla to max 13 sekund, więc obawiam się, że mój pomysł spali na panewce Ewentualnie jeśli nie Kaoss to co?
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

ODPOWIEDZ