Adaptacja akustyczna pomieszczenia ze skosami

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
nottobadguy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 19 mar 2018, 14:41

Adaptacja akustyczna pomieszczenia ze skosami

Post autor: nottobadguy » poniedziałek 19 mar 2018, 14:53

Witam ;) chciałbym się poradzić i zapytać o adaptacje akustyczną mojego pomieszczenia , jest ono dosyć niestandardowe jest w nim dosyć duży pogłos jak narazie, chciałbym się zapytać co i gdzie polecilibyście założyć. Myślałem żeby powiesić kurtyny teatralne na słupach wokół pokoju (zdjęcie, czerwone paski) a ścianę tylna wyłożyć panelami akustycznymi i ewentualnie te skosy na suficie. 2 pytanie- Czy jak już wygłusze pomieszczenie to lepiej będzie mi postawić biurko z monitorami itd na dłuższej ścianie ze względu na symetryczność pomieszczenia czy wciąż lepsza byłaby mimo wszystko ściana krótsza ?? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

W załącznikach przesyłam zdjęcia
Załączniki
IMG_0646-2.jpg
IMG_0646-2.jpg (24.83 KiB) Przejrzano 3610 razy
IMG_0644-2.jpg
IMG_0644-2.jpg (32.98 KiB) Przejrzano 3610 razy
IMG_0643-2.jpg
IMG_0643-2.jpg (29.26 KiB) Przejrzano 3610 razy

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: Adaptacja akustyczna pomieszczenia ze skosami

Post autor: tigergold » wtorek 27 lis 2018, 05:41

Stary, super sprawa te skosy. Od razu masz już adopcję jakąś. I co, na czym się skończyło, bo temat z marca. Wstaw jakieś fotki co tam wykombinowałeś.
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

ODPOWIEDZ