Problemik techniczny z Steinberg UR22C

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
krzykciszy77
Posty: 3
Rejestracja: środa 08 lip 2020, 14:23

Problemik techniczny z Steinberg UR22C

Post autor: krzykciszy77 » środa 08 lip 2020, 14:45

Witam serdecznie :)
Mam następujący problem:
Kolega zakupił sobie interfejs audio Steinberg UR22C (zdjęcie tylnego panelu w załączniku), zainstalował sobie Cubase dołączonego do zestawu. Uparł się, ze chce zagrać swojej mamie sto lat (urodziny mamy) na klawiaturze midi Oxygen88.
W czym problem - nie ma monitorów studyjnych (ma jakieś tam słuchawki studyjne z dolnej półki) a chce żeby sto lat zabrzmiało przez głośniki - żeby mama słyszała. Za Chiny Ludowe nie potrafiłem tak skonfigurować Cubase, żeby sygnał wyjściowy wychodził na głośniki komputerowe podłączone do komputera. Cubase "widzi" tylko wyjście UR22C (słuchawki działają). Czy istnieje taka możliwość żeby do wyjścia main output UR22C (zdjęcie w załączniku) za pomocą przejściówek 2x mono na stereo (+ przejściówka stereo duży jack mały jack) podpiąć głośniki komputerowe, czy nic się wtedy nie uszkodzi (spali) w interfejsie audio. Pytam - po prostu się na tym nie znam. Wiem, że pytanie może być głupie, ale nie znalazłem odpowiedzi w otchłani internetu. Jako załączniku dołączam zdjęcia tylnego panelu UR22C, przejściówek i głośników, przez które ma zabrzmieć "sto lat". Z odpowiedź z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

krzykciszy77
Posty: 3
Rejestracja: środa 08 lip 2020, 14:23

Re: Problemik techniczny z Steinberg UR22C

Post autor: krzykciszy77 » środa 08 lip 2020, 14:46

Dodaję załączniki :)
Załączniki
Steinberg UR22C (Copy).png
Steinberg UR22C
Steinberg UR22C (Copy).png (118.64 KiB) Przejrzano 4961 razy
jack adapter mono na stereo jack (Copy).png
jack adapter mono na stereo jack
jack adapter mono na stereo jack (Copy).png (112.69 KiB) Przejrzano 4961 razy
głośniki komputerowe Logitech (Copy).png
głośniki komputerowe Logitech
głośniki komputerowe Logitech (Copy).png (103.84 KiB) Przejrzano 4961 razy

krzykciszy77
Posty: 3
Rejestracja: środa 08 lip 2020, 14:23

!!!! H E L P !!!! Może mi Ktoś pomóc ???

Post autor: krzykciszy77 » czwartek 09 lip 2020, 14:56

HELP !!! POMÓŻCIE KOCHANI !!!

ODPOWIEDZ