Peavey PV 2600 co dalej ?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Mareckisztos
Posty: 1
Rejestracja: sobota 19 mar 2022, 15:46

Peavey PV 2600 co dalej ?

Post autor: Mareckisztos » sobota 19 mar 2022, 19:14

Witajcie Panie I Panowie. W swoim życiu miałem wiele wzmacniaczy audio domowych z którymi nigdy nie miałem problemów Tzn podłączenie , tak teraz dostałem taki o to wzmacniacz estradowy Peavey PV 2600. No i na tym moja wiedza się kończy gdyż totalnie jest wielka różnica między domowym sprzętem a estradowym. Chciałbym wykorzystać to na powierzchni ok 20m2 dwa głośniki dojadą w nie długim czasie , nic specjalnego ale zawsze na początek będzie . Moje pytanie brzmi co dalej ? Czy do puszczania muzyki poprzez komputer mini Jack 3.5mm ,albo telefon potrzebuje jakieś przedwzmacniacza albo prostego mixera do wysterowania tego wzmacniacza czy nie ? Bo z tyłu ma on takie wyjścia oznaczone out ,out (chyba duży Jack)czyli wychodzi że jest to wyjście sygnałowe do innych wzmacniaczy ? No i dwa wejścia xlr którymi powinienem pociągnąć sygnał tak? Widziałem taki kabel 2xlr -->minijack do telefonu , takie coś będzie działać ? Nie mogę załadować zdjęcia bo pokazuje mi że jest ,a duże zdjęcie , jak to jest screenshot więc waga jak i rozmiar mały. Tak czy inaczej potrzebowałbym kogoś jak to podłączyć i czy ten mixer będzie mi potrzebny .
Jeśli ktoś by chciał to można altwo na google zdjęcie znaleźć jak z tyłu wygląda.
Dziękować za wysłuchanie ;)

ODPOWIEDZ