Korektor, czyli equalizer

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
Budułaj
Posty: 34
Rejestracja: piątek 04 lut 2005, 00:00

Korektor, czyli equalizer

Post autor: Budułaj » piątek 04 lut 2005, 21:34

Witam!

Czy ktoś nie natknoł się w sieci na jakiś dobrze zrobiony tutorial na temat korektora,czyli equalizera?(dokładny opis ).

Znalazłem w necie coś takiego:

. Stopa Atak mieści się tu w zakresie 2.5 - 4 kHz, dół przy 60 - 80 Hz. Możesz spróbować podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz.

i niezabardzo wiem jak to ugryść,czy ktoś by mi mógł pomuc w tej kwesti,dopiero stawiam pierwsze kroki i niezabardzo wiem jak np, podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz!

Pozdrawiam!


Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: Pewu » piątek 04 lut 2005, 21:56

... Stopa Atak mieści się tu w zakresie 2.5 - 4 kHz, dół przy 60 - 80 Hz. Możesz spróbować podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz.

i niezabardzo wiem jak to ugryść,czy ktoś by mi mógł pomuc w tej kwesti,dopiero stawiam pierwsze kroki i niezabardzo wiem jak np, podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz!...



Podcinaj! A jakby coto wielu z nas morze ci pomuc!
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
Budułaj
Posty: 34
Rejestracja: piątek 04 lut 2005, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: Budułaj » piątek 04 lut 2005, 22:10

...... Stopa Atak mieści się tu w zakresie 2.5 - 4 kHz, dół przy 60 - 80 Hz. Możesz spróbować podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz.

i niezabardzo wiem jak to ugryść,czy ktoś by mi mógł pomuc w tej kwesti,dopiero stawiam pierwsze kroki i niezabardzo wiem jak np, podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz!...



Podcinaj! A jakby coto wielu z nas morze ci pomuc!...

**********************

NO!!!!!!!!!!! Toś mi pomógł!!! ha ha ha

makaronix
Posty: 256
Rejestracja: czwartek 03 cze 2004, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: makaronix » piątek 04 lut 2005, 22:14

zadaj bardziej konkretne pytanie ten opis jest bardzo zrozumiały jak dla mnie napisz co jest dla Ciebie niejasne wydaje mi sie ze jesli miałes do czynienia z korektorami to powinienes wiedziec o co tu chodzi
Mam 18 lat, jestem klawiszowcem, interesuje się szeroko pojętym dźwiękiem i wszystkim co z nim związane.

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: Pewu » piątek 04 lut 2005, 22:18

...zadaj bardziej konkretne pytanie ten opis jest bardzo zrozumiały jak dla mnie napisz co jest dla Ciebie niejasne wydaje mi sie ze jesli miałes do czynienia z korektorami to powinienes wiedziec o co tu chodzi ...



Noooo! Ten opis tez dla mnie jest zrozumiały jak dla mnie ale napisz o co ci chodzi konkretnie to wytniemy wszystko albo i wiele więcej!
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

makaronix
Posty: 256
Rejestracja: czwartek 03 cze 2004, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: makaronix » piątek 04 lut 2005, 22:23

......zadaj bardziej konkretne pytanie ten opis jest bardzo zrozumiały jak dla mnie napisz co jest dla Ciebie niejasne wydaje mi sie ze jesli miałes do czynienia z korektorami to powinienes wiedziec o co tu chodzi ...



Noooo! Ten opis tez dla mnie jest zrozumiały jak dla mnie ale napisz o co ci chodzi konkretnie to wytniemy wszystko albo i wiele więcej!...

**********************

o co Panuu chodzi paniew Pewu To juz staje sie bardzo nudne
Mam 18 lat, jestem klawiszowcem, interesuje się szeroko pojętym dźwiękiem i wszystkim co z nim związane.

Awatar użytkownika
Budułaj
Posty: 34
Rejestracja: piątek 04 lut 2005, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: Budułaj » piątek 04 lut 2005, 22:26

...zadaj bardziej konkretne pytanie ten opis jest bardzo zrozumiały jak dla mnie napisz co jest dla Ciebie niejasne wydaje mi sie ze jesli miałes do czynienia z korektorami to powinienes wiedziec o co tu chodzi ...

**********************

Witaj!

Podałem przykład czego nierozumiem np

podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz!

A konkretnie jakiś eqłalizer np,cubase sx,fotka,i pokazanie tego jak ty rozumiesz te parametry !

. Stopa Atak mieści się tu w zakresie 2.5 - 4 kHz, dół przy 60 - 80 Hz. Możesz spróbować podciąć niską średnicę przy ok. 600 Hz.

jakiś mały tutorial !

ja wiem że dlatego co to już skumał jest śmieszne, ale dlamnie to czarna magia pozdro!


Awatar użytkownika
mysza
Posty: 342
Rejestracja: sobota 05 paź 2002, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: mysza » piątek 04 lut 2005, 22:28

Zajrzyj tutaj i poczytaj troszke
[addsig]
-->play your reason system<--

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: Pewu » piątek 04 lut 2005, 22:29

.....o co Panuu chodzi paniew Pewu To juz staje sie bardzo nudne ...



Chodzi o to, że ciężko zrozumieć o Co Ci chodzi kolego bezinterpunkcyjny.

Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Szefski
Posty: 144
Rejestracja: piątek 26 mar 2004, 00:00

Re: Korektor, czyli equalizer

Post autor: Szefski » piątek 04 lut 2005, 22:34

........o co Panuu chodzi paniew Pewu To juz staje sie bardzo nudne ...



Chodzi o to, że ciężko zrozumieć o Co Ci chodzi kolego bezinterpunkcyjny.

...

**********************

Round Two - Fight!
"Mam dziewiętnaście lat i chcę mieć Pana osobowość"

ODPOWIEDZ