Art Tube MP Studio

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
Siwek
Posty: 2
Rejestracja: piątek 01 kwie 2005, 00:00

Art Tube MP Studio

Post autor: Siwek » piątek 01 kwie 2005, 11:44

Czy ktoś posiada preamp art tube studio lub inny tej firmy? Jak tak to jakie wrazenia? Jak mysliecie czy sprawdzi sie w kombinacji pojemnościwoy mikrofon Stagg mco-6w z niego sygnal wedrowal by do ampa z ampa do miksera Phonic i do kompa do karty M-audio 2496. MIkrofon, mikser, karte dzwiekowa używam od dłuższego czasu i jest gicior. Ile tu poprawi preamp chodzi konkretnie o preampy art tube

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ZomZom
Posty: 234
Rejestracja: sobota 23 paź 2004, 00:00

Re: Art Tube MP Studio

Post autor: ZomZom » piątek 01 kwie 2005, 14:59

Ile tu poprawi preamp chodzi konkretnie o preampy art tube



**********************



Raczej pogorszy niż poprawi. W mixerze masz lepsze preampy.
Eeeee-ooooo-eeeee-ooooo!

Awatar użytkownika
Siwek
Posty: 2
Rejestracja: piątek 01 kwie 2005, 00:00

Re: Art Tube MP Studio

Post autor: Siwek » piątek 01 kwie 2005, 22:31

Czy moglbys uzasadnic swoja wypowiedz?? ja rozumiem ze strace cos napewno beda wieksze szumy, ale sadzilem ze wokal moze zyskac troche duszy dziekii temu. Efekt ma byc taki aby wokal byl troche cieplejszy i czasami wydaje mi sie troche za kwadratowy dotychczas, moglby byc bardziej wyprofiowany oczywiscie wplywa na to rowniez pomieszczenie itd. ja chce troche ciepla w wokalu i gladkosci wiecej czy art tube moze wzbogacic o to moj wokal czy ewidentnie jest to nieoplacalny zakup?

Awatar użytkownika
ZomZom
Posty: 234
Rejestracja: sobota 23 paź 2004, 00:00

Re: Art Tube MP Studio

Post autor: ZomZom » piątek 01 kwie 2005, 23:32

Mam takie coś i jako preamp i źródło phantomu to obleci w warunkach domowych, ale do ubogacania dźwięku to nieporozumienie jest - chyba że jesteś zwolennikiem low-fi. Szumów dodaje owszem, ale ciepła to jeno w sensie dosłownym, a że idzie wiosna to nie warto inwestoiwać w słoneczko. Lepiej zainwestuj tą samą kasę we wtykę PSP Vintage Warmer, lepiej na tym wyjdziesz, tania lampka niczego ci nie poprawi.
Eeeee-ooooo-eeeee-ooooo!

ODPOWIEDZ