Nowe produkty Behringer-a

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
Orbit
Posty: 423
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Nowe produkty Behringer-a

Post autor: Orbit » niedziela 10 kwie 2005, 22:20

Przygladajac sie nowym produktom tej firmy , jestem zaskoczony iloscia nowych lub skopjowanych ( jak zwykle) nowych urzadzen , smiac mi sie chce jak zobaczyłem koncowke mocy REFERENCE AMPLIFIER A500 , ktora jest zywcem zciagnieta z ALESISA ... z ta jednak roznica ze za mniejsza kase klijet dostaje 2 x 230 watt ( ciekawe jak długo pociagnie ) . no ale jest . CAła masa innych ciekawych roziwazan za naprade nie duze pieniadze. np. SERIA mini TUTAJ ... i chociaz nie mam nic Behringera to wiem ze jest cos co mi przypadło do gustu

MINI MON MON8 cos takiego od dawan chce kupic, a tutaj prosze 50 Euro .

Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: Master » poniedziałek 11 kwie 2005, 08:38

Behringer sie stara aby zasypac swiat swoimi nowosciami , czasami nawet uda im sie zrobic cos ciekawego , Ceny maja nie do przebicia i jakosc sie poprawia .

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: Zbynia » poniedziałek 11 kwie 2005, 12:36

no wlasnie sugerowana cena 45 euro.....

piekna sprawa gdy ktos korzysta z kilku zestawow odsluchowych:D



tez do tej firmy podchodzilem z dystansem ale kupilem ichni mikser cyfrowy i w sumie daje rade

ciekawe jak dlugo ale jak narazie zadnych bledow,wad itp(no procz niepotrzebnego wiatraczka:D)



moze wiekszosc sprzetu jakoscia nie powala ale za taka cene i tak nic sie niekupi a wiele osob moze zaczac cos robic na calkiem przyzwoitym poziomie....



wiec w sumie powinnismy sie cieszyc ze jest jakas alternatywa dla"biednych"....

Awatar użytkownika
Groch
Posty: 437
Rejestracja: piątek 10 gru 2004, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: Groch » poniedziałek 11 kwie 2005, 17:10

wiec w sumie powinnismy sie cieszyc ze jest jakas alternatywa dla"biednych".......

**********************

Racja! A o prawa autorskie niech już sobie walczą sami "giganci".

horncqt
Posty: 272
Rejestracja: sobota 26 mar 2005, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: horncqt » poniedziałek 11 kwie 2005, 17:33

Jakosc? w Srodku wykonanie jest b dobre przynajmniej w koretorach i kompresorach... takze trudno miec jakiekolwiek zastrzezenia, czasem niestety xza bardzo oszczedzaja.. ale w czesciach ich produkty nie sa wcale duzo tansze od Markowych fim roznica polega na marzy jaka sobie nakladaja.;)
GG: 5239173

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: AlfonsoRodeo » poniedziałek 11 kwie 2005, 18:17

Apropos DCX2496, to nie do konca jest to dobry produkt. Podczas zmiany parametru w trakcie przesylu sygnalu audio, calosc czka. Nie wiem czym to moze byc spowodowane, moze zbyt mala ilosc pamieci i sie nie wyrabia, moze jakis blad wewnatrz konstrukcyjny.Mozliwosci krosowania tez zbyt wielu nie ma - dysponuje 2+1 wejsciami i 6 wyjsciami i za cholere nie da sie spowodowac ustawienia np. 6xfullrange + delay'e. Nadaje sie to bardziej do instalacji typu 'fixed' (na stale), gdzie w czasie eventu sie juz niczego nie ustawia. Szkoda, ze tak to dziala, bo generalnie jest to porzadnie wykonane urzadzenie na wysokiej jakosci podzespolach. Moze ktos z Was ma jeszcze jakies opinie nt. DCX2496, bardzo bym prosil o jakis odzew w tej sprawie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: Master » poniedziałek 11 kwie 2005, 19:19

...Apropos DCX2496, to nie do konca jest to dobry produkt. Podczas zmiany parametru w trakcie przesylu sygnalu audio, calosc czka. Nie wiem czym to moze byc spowodowane, moze zbyt mala ilosc pamieci i sie nie wyrabia, moze jakis blad wewnatrz konstrukcyjny.Mozliwosci krosowania tez zbyt wielu nie ma - dysponuje 2+1 wejsciami i 6 wyjsciami i za cholere nie da sie spowodowac ustawienia np. 6xfullrange + delay'e. Nadaje sie to bardziej do instalacji typu 'fixed' (na stale), gdzie w czasie eventu sie juz niczego nie ustawia. Szkoda, ze tak to dziala, bo generalnie jest to porzadnie wykonane urzadzenie na wysokiej jakosci podzespolach. Moze ktos z Was ma jeszcze jakies opinie nt. DCX2496, bardzo bym prosil o jakis odzew w tej sprawie.

Pozdrawiam ...

**********************

sciagnij nowy soft .. ze strony behringera tutaj

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: AlfonsoRodeo » poniedziałek 11 kwie 2005, 19:40

sciagnij nowy soft .. ze strony behringera tutaj...

**********************



Dzieki za wskazowke, ale juz od dawna jest nieaktulna Wlasnie na tym nowym sofcie chodzi tak samo

Co tu poczac?

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: Pewu » poniedziałek 11 kwie 2005, 20:03

...Dzieki za wskazowke, ale juz od dawna jest nieaktulna Wlasnie na tym nowym sofcie chodzi tak samo Co tu poczac?...



nihil novi, tak pewnie powiedziałby DogHead nawiązując do całkiem niedawnej dyskusji.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Nowe produkty Behringer-a

Post autor: AlfonsoRodeo » poniedziałek 11 kwie 2005, 23:33

a co do np. kompresorow Behringera, stare wypusty Composera byly w porzadku, nawet swojego czasu Metallica jakas trase na nich grala, pozniej zas nastepcy tych produktow stawaly sie duzo gorsze. Zwrotnice analogowe tez sa niczegosobie, moze troszke wiecej precyzji by sie w nich przydalo odnosnie skaolwania potencjometrow. Equalizery GEQ3102 to produkty bardzo dobre. Szczegolnie mila i przydatna rzecza w touringu sa owe podswietlane hebelki Ot, taka mala rzecz...a cieszy! Polecalbym je bardziej od EQ dbx'a z tej tanszej serii 1231, co do tej najwyzszej, 2231, zdania sa podzielone...

ODPOWIEDZ