Jakiego Cubase?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
zeus
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 25 lip 2002, 00:00

Jakiego Cubase?

Post autor: zeus » wtorek 12 kwie 2005, 08:20

Witam. Mam zamiar zakupić program ' Cubase' . Którą z wersji polecacie? . pod względem np. ...stabilności, możliwości, wtyczek, nowych wersji do tej podstawowej i.t.d.? Myślę że macie wyrobione zdanie na ten temat. Proszę więc o wasze opinie i propozycje. Pozdrawiam
Jestem po 50-ce, zajmuję się tworzeniem muzyki, szukam najlepszych programów w tej materii.

Awatar użytkownika
Tookeetoo
Posty: 45
Rejestracja: wtorek 01 mar 2005, 00:00

Re: Jakiego Cubase?

Post autor: Tookeetoo » wtorek 12 kwie 2005, 09:26

...Witam. Mam zamiar zakupić program ' Cubase' . Którą z wersji polecacie? . pod względem np. ...stabilności, możliwości, wtyczek, nowych wersji do tej podstawowej i.t.d.? Myślę że macie wyrobione zdanie na ten temat. Proszę więc o wasze opinie i propozycje. Pozdrawiam ...

**********************

Polecam Cubase SX w wersji np.: 2.0 - niezbyt skomplikowany w obsłudze, przynajmniej na poziomie podstawowym i w miarę intuicyjny (obsługa VST).
"Hello" czy "heloł" ? Wybór należy do Ciebie:)

Awatar użytkownika
flove
Posty: 310
Rejestracja: piątek 22 sie 2003, 00:00

Re: Jakiego Cubase?

Post autor: flove » wtorek 12 kwie 2005, 11:28

...Witam. Mam zamiar zakupić program ' Cubase' . Którą z wersji polecacie? . pod względem np. ...stabilności, możliwości, wtyczek, nowych wersji do tej podstawowej i.t.d.? Myślę że macie wyrobione zdanie na ten temat. Proszę więc o wasze opinie i propozycje. Pozdrawiam ...

**********************



zalezy co zamierzasz robic - czy potrzebujesz np. 5.1 itd ... jesli jedynie

do prostych projektow to cubase se ci wystarczy ... jakies 590 zl ...



pozdro

ODPOWIEDZ