VST Input w Cubase SX3

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
jaś
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 07 kwie 2002, 00:00

VST Input w Cubase SX3

Post autor: jaś » wtorek 12 kwie 2005, 22:14

witam!nabyłem upgrade do wersji 3 w/w cubase'a i nie moge znalezc uruchamiania wejsc karty a mam ich 4:(w jedynce byl vst input i spoko a w trojce!!!!????ktos wie??prosze o pomoc!!!!
Troche lubie sobie pomuzykować, ponagrywać, posłuchać tego co nagrałem, czyli krótko mówiąc, lubię obszary muzyczne.

piotr
Posty: 80
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2002, 00:00

Re: VST Input w Cubase SX3

Post autor: piotr » wtorek 12 kwie 2005, 23:51

...witam!nabyłem upgrade do wersji 3 w/w cubase'a i nie moge znalezc uruchamiania wejsc karty a mam ich 4:(w jedynce byl vst input i spoko a w trojce!!!!????ktos wie??prosze o pomoc!!!!...

**********************

Hej!

Wciskasz F4, klikasz na zakładkę "inputs", jeżeli w wyświetlonym okienku jest pusto oznacza to, że nie masz zdefiniowanej żadnej szyny wejciowej. Dodajesz szynę przez przyciśnięcie "Add bus" a w kolumnie "device ports" ustawiasz fizyczne wejścia, które masz dostępne na karcie.

Jeżeli masz już zdefiniowaną jakąś szynę to tylko ustaw wejścia w kolumnie "device ports".

Powinno pomóc.

Polecam dołączony do up-date pragramu podręcznik "Getting started" i manuale.:-)

VST inputs daje dużo możliwości konfikuracji wejść fizycznych karty.

Pozdrawiam

Piotr

ODPOWIEDZ