Soundcraft Compact4 vs Yamaha MG10/2

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Fistasz
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 00:00

Soundcraft Compact4 vs Yamaha MG10/2

Post autor: Fistasz » wtorek 19 kwie 2005, 19:12

Nie moge sie zdecydowac wiec prosze o pomoc - ktory mikserek wybrac - potrzebuje jak narazie mikserka aby podpiac pojemik (wiec wolalbym lepszy preamp miec) i ewentualnie gramofon - tak wiec nie bede potrzebowal za wielu kanałow.



pozatym mam takie pytanka - nie znam sie za bardzo - o co chodzi z wejsciem COMBO w sc4 ? podlaczajac tam mikrofon podlaczam go XLRem czy musze miec specjalana przejsciowke na to cale combo ?

kolejne pytanko dotyczy podlaczenia SC4 lub Yamahy MG10/2 do kompa (mam narazie SB live 5.1) jakich kabli bede potrzebowal aby to uczynic ?



z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam za te lamerskie pytania .. ale lepiej zapytac niz sie potem rozczarowac. Pozdrawiam
Jestem poczatkujący ... i to bardzo początkujący ... hehe mało wiem a chciałbym wiedzieć więcej ... więc pytam ... bo ponoc kto pyta ten nie bładzi :)

Awatar użytkownika
vasyl
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2003, 00:00

Re: Soundcraft Compact4 vs Yamaha MG10/2

Post autor: vasyl » wtorek 19 kwie 2005, 23:12

z tego co piszesz idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie compact.

w combo chodzi o to, że masz dwa wejścia w jednym.

XLR+jack

oczywiście używasz albo tego, albo tego;-)




Fistasz
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 00:00

Re: Soundcraft Compact4 vs Yamaha MG10/2

Post autor: Fistasz » środa 20 kwie 2005, 07:20

Tak wlasnie myslalem ze Compact 4 bedzie sie nadawal. Teraz pozostaje tylko kwestia podlaczenia tego cudka do kompa. Proszse o podpowiedz jakich kabelkow bede potrzebowal ... z gory dziekuje.
Jestem poczatkujący ... i to bardzo początkujący ... hehe mało wiem a chciałbym wiedzieć więcej ... więc pytam ... bo ponoc kto pyta ten nie bładzi :)

Awatar użytkownika
netes
Posty: 592
Rejestracja: piątek 11 cze 2004, 00:00

Re: Soundcraft Compact4 vs Yamaha MG10/2

Post autor: netes » środa 20 kwie 2005, 08:18

...Tak wlasnie myslalem ze Compact 4 bedzie sie nadawal. Teraz pozostaje tylko kwestia podlaczenia tego cudka do kompa. Proszse o podpowiedz jakich kabelkow bede potrzebowal ... z gory dziekuje....

**********************

To zależy, u mnie np. kiedy był jeszcze SBLive szło z miksera następująco:

Playback In (wejście) - Dwa cinche w mikser, mały jack stereo w kartę

Record Out (wyjście) - Dwa cinche w mikser, mały jack stereo w kartę
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ