Od czego zacząć?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
kopiko
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 00:00

Od czego zacząć?

Post autor: kopiko » czwartek 21 kwie 2005, 10:48

ogolnie uwielbiam muze dzwiek itp swego czasu zaczolm kupowac eis ale nic prawie nie rozumialem a kupilem tylko dlatego ze kiedys byl tam wywiad z kazikiem i zaczal mi sie ogolnie podobac to wszystko czyli studio inaglosnienie mysle ,ze chcialbym sie zwiazac z tym zagadnieniem lecz nie wiem od czego zaczac bylem raz w studio to tyle z mojego doswiadczenia co mam zrobic?? help !

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: MB » czwartek 21 kwie 2005, 11:36

zacznij od nauki interpunkcji, bo tego się czytać nie da

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: spiker » czwartek 21 kwie 2005, 12:25

nie wiem od czego zaczac

==========

Generalnie to jest tak: Jak kupujesz rzecz to masz instrukcje obsługi. Czytasz i wiesz.

Drugie "generalnie" jest takie, że nie ma instrukcji obsługi studia, więc wszytko musi wyjść w praniu o ile nie masz pod ręką cierpliwego fachowca, który Ci wszytko i zawsze wyjasni.

Nie ma wyjścia: próbuj. Weź , kolego zaznajomioną kapelę i obiecaj im że im nagrasz demo. Oni niech tylko przyjdą tam gdzie im każesz. Ty zajmij się resztą. Więc: pomyśl czego potzrebujesz żeby wywiązać się z obietnicy. Weź kartkę papieru, usiądź w fotelu i napisz co musisz mieć, żeby nagrać kolegów.....poetm wypij piwko.





pozdrowienia
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
vasyl
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2003, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: vasyl » czwartek 21 kwie 2005, 14:20

poetm wypij piwko...

**********************

..i idź do banku po kredyt


Awatar użytkownika
ovca
Posty: 159
Rejestracja: piątek 19 mar 2004, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: ovca » czwartek 21 kwie 2005, 14:52

...zacznij od nauki interpunkcji, bo tego się czytać nie da...

**********************



Wiesz MB, cenie Twoje wypowiedzi w kontekscie ich zawartosci merytorycznej, ale co do uwag innej 'masci' wydajesz sie byc czasem zbytnim idealista; ortografia - rozumiem - bo tez nie popieram kaleczenia mowy ojczystej, ale bez interpunkcji na forum internetowym da sie przezyc... w koncu przed 'z' (z kropka - sorki - nie mam pz) przecinek dal!



ovca
Jestem muzykiem; gram na skrzypcach el., klawiszach, gitarze... zapraszam na moja strone: www.ovca.republika.pl oraz strone zespolu BORDERLINE: www.borderline.art.pl !!!

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: spiker » czwartek 21 kwie 2005, 15:41

..i idź do banku po kredyt

=========

to też, ale ja miałem na myśli to piwko, co to się naważyło a teraz trza wypić
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
somebody-someone
Posty: 174
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: somebody-someone » czwartek 21 kwie 2005, 17:33

Polecam posiedzieć na jakiejś sesji nagraniowej, albo popatrzeć cały proces nagłaśniania koncertu, czy ogólnie przeżyć jakieś wydarzenie muzyczne "od kuchni" to wtedy przejdą Tobie chęci na zajmowanie się muzyką, a jeśli nie to doświadczenie trzeba powtórzyć... Tak do skutku, potem można już iść na to piwo...
..:: Dobra muzyka to koincydencja wielu zbiorów zawierających jedynie dobre pierwiastki ::..

makaronix
Posty: 256
Rejestracja: czwartek 03 cze 2004, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: makaronix » czwartek 21 kwie 2005, 18:09

...Polecam posiedzieć na jakiejś sesji nagraniowej, albo popatrzeć cały proces nagłaśniania koncertu, czy ogólnie przeżyć jakieś wydarzenie muzyczne "od kuchni" to wtedy przejdą Tobie chęci na zajmowanie się muzyką, a jeśli nie to doświadczenie trzeba powtórzyć... Tak do skutku, potem można już iść na to piwo......

**********************

Ales człowieku wydumał a co tobie przeszło chyba nie sokro udzielasz sie na fachowym forum
Mam 18 lat, jestem klawiszowcem, interesuje się szeroko pojętym dźwiękiem i wszystkim co z nim związane.

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: Pewu » czwartek 21 kwie 2005, 19:09

...Ales człowieku wydumał a co tobie przeszło chyba nie sokro udzielasz sie na fachowym forum...

**********************

Wbrew pozorom kol. somebody-someone ma sporo racji w tym co napisał. Z wnioskiem mogę się nie zgodzić, ale rada jest pierwszego sortu.

Natomiast miszczowie kopiko tudzież makaronix piszcie po polskiemu bo trza po wielokroć przeczytać aby Was pojąć.

A to jest fachowe forum muzyków i realizatorów a nie wstępnych interpretacji tekstów i dociekań.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

makaronix
Posty: 256
Rejestracja: czwartek 03 cze 2004, 00:00

Re: Od czego zacząć?

Post autor: makaronix » czwartek 21 kwie 2005, 19:13

......Ales człowieku wydumał a co tobie przeszło chyba nie sokro udzielasz sie na fachowym forum...

**********************

Wbrew pozorom kol. somebody-someone ma sporo racji w tym co napisał. Z wnioskiem mogę się nie zgodzić, ale rada jest pierwszego sortu.

Natomiast miszczowie kopiko tudzież makaronix piszcie po polskiemu bo trza po wielokroć przeczytać aby Was pojąć.

A to jest fachowe forum muzyków i realizatorów a nie wstępnych interpretacji tekstów i dociekań....

**********************

przepraszam nie postarałem się, nadrobie to
Mam 18 lat, jestem klawiszowcem, interesuje się szeroko pojętym dźwiękiem i wszystkim co z nim związane.

ODPOWIEDZ