Delta Audiophile + Korg + MIDI

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
grymek
Posty: 20
Rejestracja: sobota 05 cze 2004, 00:00

Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: grymek » piątek 29 kwie 2005, 23:06

Mam problem:



Chce podłączyć kablami MIDI Syntezator Korg i Karte Dalta 24/96 przez inteface na karcie. Komp w ogóel nei odbiera sygnałów midi. Błagam pomużcie próbuje juz wszystkiego.

grymek
Posty: 20
Rejestracja: sobota 05 cze 2004, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: grymek » sobota 30 kwie 2005, 15:20

Błagam pomużcie

Awatar użytkownika
AXIS
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 28 cze 2004, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: AXIS » sobota 30 kwie 2005, 16:09

...Błagam pomużcie...

**********************



1. Jaki to komputer, system, w jakim programie chcesz pracować?

2. Co to za Korg (model)?

3. Czy masz podłączone IN do OUT i OUT do IN (częsty błąd początkujących, podłączają IN do IN, itd.)?



Pozdrawiam,



Maciej R.


Awatar użytkownika
JacekH
Posty: 611
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: JacekH » sobota 30 kwie 2005, 16:50

...Mam problem:



Chce podłączyć kablami MIDI Syntezator Korg i Karte Dalta 24/96 przez inteface na karcie. Komp w ogóel nei odbiera sygnałów midi. Błagam pomużcie próbuje juz wszystkiego....

**********************

"pomużcie" Khm, khm, proszę pana...



A jaki to syntezator? Jeżeli podłączyłeś jego MIDI Out do komputera, do karty i jej gniazda MIDI In to powiedz mi na podstawie czego stwierdzasz, że komputer nie odbiera sygnałów?



Jacek

grymek
Posty: 20
Rejestracja: sobota 05 cze 2004, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: grymek » sobota 30 kwie 2005, 18:56

A więc!



Początkujący nie jestem...poprostu nigy nie miałem takie problemu

System XP Karta Delta Audiophile 24/96 i Korg TRITON-LE61



Ont do Inu i In do Outu.



Kożystam z Acida i fruity Lopsa. Na Frucie jest kontrolka MIDI i jak naćiskasz klawisz to miga :) a więc nei wiem co ejst grane.



Moze to wina tego, że w korgu nei ustawiłem czegoś, ale nei sądze bo od kopa powinien wysyłać sygnały. Nie wiem, nie rozumiem.

Awatar użytkownika
JacekH
Posty: 611
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: JacekH » sobota 30 kwie 2005, 19:07

> Początkujący nie jestem...poprostu nigy nie miałem takie problemu

System XP Karta Delta Audiophile 24/96 i Korg TRITON-LE61



OK. Spróbujemy inaczej. Ściągnij i uruchom mój programik MIDI Monitor, wciśnij Setup i z listy wybierz odpowiednie porty MIDI Audiophile'a. Naciśnij Run i potem naciśnij tylko jeden klawisz w Korgu. Napisz, co program wyświetlił.



Jacek

grymek
Posty: 20
Rejestracja: sobota 05 cze 2004, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: grymek » sobota 30 kwie 2005, 19:10

OK Dzięki Wilkie!

grymek
Posty: 20
Rejestracja: sobota 05 cze 2004, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: grymek » sobota 30 kwie 2005, 19:18

Ale tak prawdę mówiąc. To co mi to da, skoro ten program mi chyba nie zmini rzadnych ustawień, chyba, że zminia? Niesty teraz nie sprawdzę bo nie ejstem w studiu. Jeśli można, to prosze o jeszcze jakieś wskazówki. troszkę sie znam na tym i nei zznam nikogo kto by miał taki problem, MIDI powninno działac odrazu.

Zainstalowana karta. podpięty korg. W ACIDZIE zaznaczym Delta Ap MIDI i jest napisane - None.



o co moze chodzić?

Awatar użytkownika
JacekH
Posty: 611
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: JacekH » sobota 30 kwie 2005, 21:01

...Ale tak prawdę mówiąc. To co mi to da, skoro ten program mi chyba nie zmini rzadnych ustawień, chyba, że zminia? Niesty teraz nie sprawdzę bo nie ejstem w studiu. Jeśli można, to prosze o jeszcze jakieś wskazówki. troszkę sie znam na tym i nei zznam nikogo kto by miał taki problem, MIDI powninno działac odrazu.

Zainstalowana karta. podpięty korg. W ACIDZIE zaznaczym Delta Ap MIDI i jest napisane - None.



o co moze chodzić?...

**********************

Zrób to, co napisałem. Przekonamy się, czy Korg cokolwiek transmituje, jesli tak, to co i czy wina nie leży po stronie programów. Przynajmniej będzie wiadomo, gdzie szukać przyczyny.



Jacek

Awatar użytkownika
bruce_lee
Posty: 277
Rejestracja: sobota 19 cze 2004, 00:00
Kontakt:

Re: Delta Audiophile + Korg + MIDI

Post autor: bruce_lee » niedziela 01 maja 2005, 02:38

...Mam problem:



Chce podłączyć kablami MIDI Syntezator Korg i Karte Dalta 24/96 przez inteface na karcie. Komp w ogóel nei odbiera sygnałów midi. Błagam pomużcie próbuje juz wszystkiego....

**********************

zobacz czy przypadkiem nie masz wylaczonej uslugi windows audio (narzedzia konfiguracji systemu - zakladka "uslugi"), ktora powoduje "niewidocznosc" delta ap midi - doslownie wczoraj mialem ten problem i dochodzilem do niego przez 3h
[url=http://www.liveuser.pl]liveuser.pl[/url] /
[url=http://www.myspace.com/ansikte]le visage[/url]

ODPOWIEDZ