Harmonizer do wokalu?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Harmonizer do wokalu?

Post autor: Gerry » piątek 10 cze 2005, 22:41

Witaj! Ja wiem, że nowy, ale sprecyzuj ? Co to znaczy według Ciebie, cyt: /...nalożyć harmonie na wokal.../ ? Ja bym Ci poradził żebyś powiesił harmonię na wokaliście i będziesz miał to, co chcesz...Nie gniewaj się, ale ja nie rozumiem pytania )...

**********************

Nie gniewam sie na ciebie ale też z tego co widzę to jesteś jeszcze większym laikiem niż ja skoro harmonia kojarzy cie sie tylko z akordeonem. Jeśli mogę ci coś zasugerować to raczej na tym forum ogranicz się do pytania a nie doradzania. Pozdrawiam!!
[addsig]
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Harmonizer do wokalu?

Post autor: Pewu » piątek 10 cze 2005, 23:10

...Mam też pierwsze pytanko, manowicie czy istnieje jakis plugin dx, ktory bedzie działać jak harmonizer?

...Jeśli mogę ci coś zasugerować to raczej na tym forum ogranicz się do pytania a nie doradzania...



Skoro nie rozumiesz w miarę delikatnych aluzji to przynajmniej swoje rady zachowaj dla siebie. A trzymaj je mocno, bo jeszcze ktos wpadnie nieopatrznie na podobny pomysł.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Harmonizer do wokalu?

Post autor: Gerry » sobota 11 cze 2005, 00:48

Skoro nie rozumiesz w miarę delikatnych aluzji to przynajmniej swoje rady zachowaj dla siebie. A trzymaj je mocno, bo jeszcze ktos wpadnie nieopatrznie na podobny pomysł....

**********************



Cyt. za Krizz: "Widzę że niektorzy lubią się znęcać nad nowymi, tyle że sami z siebie robią idiotów..."


[addsig]
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
Bartolomeo
Posty: 223
Rejestracja: sobota 13 lis 2004, 00:00

Re: Harmonizer do wokalu?

Post autor: Bartolomeo » sobota 11 cze 2005, 10:27

...Skoro nie rozumiesz w miarę delikatnych aluzji to przynajmniej swoje rady zachowaj dla siebie. A trzymaj je mocno, bo jeszcze ktos wpadnie nieopatrznie na podobny pomysł....

**********************



Cyt. za Krizz: "Widzę że niektorzy lubią się znęcać nad nowymi, tyle że sami z siebie robią idiotów..."

--------------------------------------------------

...kto pyta nie błądzi ) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...



...

**********************

No faktycznie Krizz, powiedział coś niebywale ciekawego.

Natomiast kto robi z siebie idiote??...hmm tegoto już chyba nietrzeba wyjaśniać.

ODPOWIEDZ