Wibrujący podest

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
Liftlitr
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 21 kwie 2005, 00:00

Wibrujący podest

Post autor: Liftlitr » czwartek 23 cze 2005, 12:19

Witam.

Jakiś czas temu słuchałem a właściwie miałem możliwość posłuchać i POCZUĆ muzyki w całym ciele było to w salonie dźwięku nic nadzwyczajnego poza tym że w podeście na którym stałem był wbudowany silnik który wywoływał wibrację wyglądało to mniej więcej tak że wibrator był jak by synchronizowany z basem i powodował naprawdę bardzo pozytywne efekt nie dość że wszystko grało perfekcyjnie to jeszcze wszystko się czuło w całym ciele nie wiem na jakim patencie to działało ale chcę sobie skonstruować w domu taki podest i nie wiem jak się zabrać za to. Pytanie jest następujące czy ktoś z Was wie może jak zbudować urządzenie a może można kupić już gotowe takie które będzie synchronizowało bas z silnikiem który będzie wibrował podestem czy ktoś z Was spotkał się już z tym wcześniej? Z góry dzięki i pozdrawiam.


Awatar użytkownika
CD-RW
Posty: 279
Rejestracja: czwartek 19 lut 2004, 00:00

Re: Wibrujący podest

Post autor: CD-RW » czwartek 23 cze 2005, 13:01

Kolega mial do czynienia z popolarnym na calum swiecie "szejkerem". Poszuka kolega firmy fisher amps, ktora zdaje sie robi takie urzadzenia i sie zapozna. Maszynka wykozystywana np. w car audio, lub na scenie dokrecona do podestu na ktorym stoi muzyk, lub do krzesla perkusisty. Zazwyczaj jako uzupelnienie monitoringu dousznego.

C.

Awatar użytkownika
Liftlitr
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 21 kwie 2005, 00:00

Re: Wibrujący podest

Post autor: Liftlitr » czwartek 23 cze 2005, 15:21

a czy ktoś z Was wie może jak zrobić coś takiego samemu ??

Awatar użytkownika
Liftlitr
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 21 kwie 2005, 00:00

Re: Wibrujący podest

Post autor: Liftlitr » czwartek 23 cze 2005, 15:44

Można by "grupwo" pomyśleć nad czyms takim....

...

**********************

jak najbardziej jestem za tylko ja nie mam pojecia o tym ale świetny pomysl

Awatar użytkownika
Liftlitr
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 21 kwie 2005, 00:00

Re: Wibrujący podest

Post autor: Liftlitr » piątek 24 cze 2005, 09:25

No to jak pomożecie?

ODPOWIEDZ