Delta Audiophile 24/96 - ile kanałów?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
mafjozoo
Posty: 12
Rejestracja: środa 02 lut 2005, 00:00

Delta Audiophile 24/96 - ile kanałów?

Post autor: mafjozoo » sobota 02 lip 2005, 01:08

Mam nadzieje że nie bede w ten sposób zaśmiecał forum, używałem szukaczki ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.



Ale do rzeczy. Szukam jak wiele osób taniej karty muzycznej która umożliwi mi nagrywanie 4 ścieżek jedenocześnie. Czy jest to możliwie na karcie m-audio delta audiophile 24/96? Czy jest możliwość wykonania kabla który umożliwi podłączenie do chincha stereo dwóch ścieżek mono (tak jak w maya mkII) i otrzymanie z jednego takiego wejścia dwóch niezależnych ścieżek?



Z góry przepraszam za pytanie które mogło już paść.

Awatar użytkownika
janos
Posty: 391
Rejestracja: środa 12 mar 2003, 00:00

Re: Delta Audiophile 24/96 - ile kanałów?

Post autor: janos » sobota 02 lip 2005, 03:45

Czy jest możliwość wykonania kabla który umożliwi podłączenie do chincha stereo dwóch ścieżek mono (tak jak w maya mkII) i otrzymanie z jednego takiego wejścia dwóch niezależnych ścieżek?

**********************

że what??



w Audiphile masz 2 we analogowe i 2 cyfrowe (czyli po jednym stereo)

Oczywiście da rade nagrać 4 ścieżki jednocześnie, ale potrzebujesz przetwornik A/C (analogowo-cyfrowy).

Awatar użytkownika
mywhats
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek 18 kwie 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Delta Audiophile 24/96 - ile kanałów?

Post autor: mywhats » sobota 02 lip 2005, 08:52

Czy jest możliwość wykonania kabla który umożliwi podłączenie do chincha stereo dwóch ścieżek mono



Z góry przepraszam za pytanie które mogło już paść....

**********************



tak dla jasności nie ma czegoś takiego jak chinch stereo każdy chinch jest mono, no chyba że złącze S/PDIF ale to cyfrowa obróbka!
MyWhaTs

mafjozoo
Posty: 12
Rejestracja: środa 02 lut 2005, 00:00

Re: Delta Audiophile 24/96 - ile kanałów?

Post autor: mafjozoo » sobota 02 lip 2005, 10:00

Z tym stereo chodzi mi o to że w Maya MK II są po prostu dwa jacki stereo i do obu tych gdniazd można podłączyć po dwa jacki mono (jeżeli się nie myle). I wtedy albo trzeba sobie zrobić albo takie własnie kable, albo jakiegoś boxa żeby wykorzystać 4 kanały.



W sumie wybaczcie, ale nie zrozumiałem do kónca (boje się wyrzucić pieniedzy). Da się nagrać 4 kanały analogowe na raz na tej karcie korzystając wyłącznie z tych dwóch chinchów? (opierając się o takie rozwiązanie jak w MAYI)

Awatar użytkownika
vasyl
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2003, 00:00

Re: Delta Audiophile 24/96 - ile kanałów?

Post autor: vasyl » sobota 02 lip 2005, 10:30

Da się nagrać 4 kanały analogowe na raz na tej karcie korzystając wyłącznie z tych dwóch chinchów? (opierając się o takie rozwiązanie jak w MAYI) ...

**********************

umiesz czytać?



nie można.

Awatar użytkownika
JosephBra
Posty: 86
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 00:00

Re: Delta Audiophile 24/96 - ile kanałów?

Post autor: JosephBra » sobota 02 lip 2005, 14:06

Ale do rzeczy. Szukam jak wiele osób taniej karty muzycznej która umożliwi mi nagrywanie 4 ścieżek jedenocześnie. Czy jest to możliwie na karcie m-audio delta audiophile 24/96? Czy jest możliwość wykonania kabla który umożliwi podłączenie do chincha stereo dwóch ścieżek mono (tak jak w maya mkII) i otrzymanie z jednego takiego wejścia dwóch niezależnych ścieżek?





Jeśli chodzi o karte Delta Audiophile to są dwie możliwości, żeby nagrać 4 kanały audio:

1.Użyć przetwornika anlogowo-cyfrowego i w ten sposób uzyskujemy dodatkowo dwa wejścia

2.Użyć miksera i z czterech kanałów zrobić dwa.

Inne sposoby typu przerabianie kabli to nie jest dobry pomysł.

Delta Audiophile Fire Wire posiada cztery wejścia analogowe i myśle, że w tę stronę można pójść.

Bracichowicz Joseph

Zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną.

ODPOWIEDZ