VST Bębny

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
EMD
Posty: 230
Rejestracja: piątek 16 sty 2004, 00:00

Re: VST Bębny

Post autor: EMD » wtorek 05 lip 2005, 08:29

...Polecam wejść tutaj:

http://www.native-instruments.com/index.php?id=batteryseminar_us...

**********************



Nie dosc ze do wersji nr1 i w dodatku do pelnej to jeszcze nic tam na poszukiwany temat nie ma.



Zacytuje kolege peter1pl (nam nadzieje ze sie nie obrazisz!):

A może lepiej i prościej byłoby poczytać (polecana!) instrukcję, co?

Wiem, wiem, wredny jestem i się czepiam...



Ale dzieki za checi!



Pozdrawiam

EMD
Posty: 230
Rejestracja: piątek 16 sty 2004, 00:00

Re: VST Bębny

Post autor: EMD » wtorek 05 lip 2005, 08:36

...Chciałbym uzywać jakiejś wtyczki VST z bebnami opartymi na samplach np: w formacie Wave.

**********************

Zapomnij o GM. NI Battery jest odpowiedzia na Twoje pytanie.



**********************



NI Battery 2 jest swietne i kosztuje mniej niz 600 stow.

Czy sa jeszcze jakies inne samplery perkusyjne w podobnym zakresie ceny ktore mozna polecic do jazz rocka w wykonaniu amatorskim a realizowanym w stylu homerecording (i to sredniej jakosci)?

Awatar użytkownika
Kuma
Posty: 319
Rejestracja: sobota 13 lis 2004, 00:00
Kontakt:

Re: VST Bębny

Post autor: Kuma » wtorek 05 lip 2005, 13:05



NI Battery 2 jest swietne i kosztuje mniej niz 600 stow.

Czy sa jeszcze jakies inne samplery perkusyjne w podobnym zakresie ceny ktore mozna polecic do jazz rocka w wykonaniu amatorskim a realizowanym w stylu homerecording (i to sredniej jakosci)?...

**********************

Battery jest raczej najlepszy z tanich. Daleko z tym pójśc nie można, ale moim zdaniem i tak jest naprawdę niezły. I cena w Polsce wyśmienita.



W podobnej cenie: Linplug RM IV - oprócz sampli sam generuje brzmienia

I tańszy z tej firmy:

Linplug RM III ten, z tego co piszą niekoniecznie do jazz-rocka



pozdr
[addsig]
bębniarz

peter1pl
Posty: 373
Rejestracja: środa 20 lis 2002, 00:00

Re: VST Bębny

Post autor: peter1pl » wtorek 05 lip 2005, 17:12

Nie dosc ze do wersji nr1 i w dodatku do pelnej to jeszcze nic tam na poszukiwany temat nie ma.

****************

Wersja "pełna" nie różni się niczym od "niepełnej" w kwestii obsługi ( i to nie dotyczy tylko Battery, ale raczej wszystkich programów). A jeśli chodzi o tutorial, to faktycznie nie ma tam na zadany temat, ale pytanie było tak podstawowe że myślałem że tam będzie (nie miałem czasu sprawdzić, sorry...).



A ściągniętego z Demem Quick start guide'a przeczytałeś? Albo video interface tour z podanego linka? Nie chce mi się wierzyć, że nie ma tam tak podstawowych rzeczy...
Zespół "Ósmy Dzień"; mp3: www.radio.bialystok.pl/przebojem2004.htm

EMD
Posty: 230
Rejestracja: piątek 16 sty 2004, 00:00

Re: VST Bębny

Post autor: EMD » wtorek 05 lip 2005, 22:21

A ściągniętego z Demem Quick start guide'a przeczytałeś? Albo video interface tour z podanego linka? Nie chce mi się wierzyć, że nie ma tam tak podstawowych rzeczy... ...



**********************



Quick start guide niestety tez akurat tego nie ma.

Jezeli chodzi o video to jeszcze nie sprawdzilem bo real playera musze dopiero zainstalowac.



Prawda jest tala ze logika edycji komorki mnie zaskoczyla, poniewaz wczesniej kilikalem na pierwsza nute z zakresu i zmienialam ja (pech chcial ze zawsze na wyzsza) ale potwiedzenie enterem lub przejscie do innej komorki powodowalo powrot do stanu poczatkowe. Tak wiec bylem przekonany ze w wersji demo tego sie da...



Ale za to znalazłem używając wyszukiwarki na forum (jednak sie da, a wszyscy wątpią:-)) następujący temat:

Drums kit do Jazz-u

Bardzo ciekawe.




ODPOWIEDZ