Problem z MIDI

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
Awatar użytkownika
banaszek
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 00:00

Problem z MIDI

Post autor: banaszek » niedziela 10 lip 2005, 15:37

witajcie,problem zlozony...

wczesniej do polaczernia mojego klawisza z wirtualnymi klawiszami nie bylo problemu uzywalem interfejsu midi-usb,i odrazu po podlaczeniu w xp byl sygnal o wykryciu sterownika i normlanie wszytko chodzilo..



teraz posiadam kabel midi-port joysticka i proboje podlaczac go karty Soun d Blaster live..i nic sie nie dzieje.. co trzeba wybrac w midi devices np. gdy pracuje w sonarze....



teraz mam w inputs:Urzadzenie SB Live Midi Uart

a w outputs:

A:SB LIVE!MIDI SYNTH

B:Syntezator SB MIDI

urzadedznie SB LIVE.MIDI UART



czy napewno wsazystrko jest ok? co mam zaznaczyc?
jestem smrodem!

audiophone
Posty: 510
Rejestracja: piątek 08 lip 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Problem z MIDI

Post autor: audiophone » niedziela 10 lip 2005, 16:27

mam podobny problem, wcześniej jak mialem virtualne sterowniki MIDI Yoke i emulowany VMKeyboard to wszystko chodzilo normalnie. A jak podlanczam kablem MIDI keyboarda (karta SB Live [EMU10K1]) to nic niedziala nawet po skonfigurowaniu MIDI in w np. Nuendo.

czy są jakieś sterowniki do takiego czegoś ?
http://www.myspace.com/audiophone

kolka
Posty: 22
Rejestracja: piątek 20 gru 2002, 00:00

Re: Problem z MIDI

Post autor: kolka » niedziela 10 lip 2005, 17:15

...witajcie,problem zlozony...

wczesniej do polaczernia mojego klawisza z wirtualnymi klawiszami nie bylo problemu uzywalem interfejsu midi-usb,i odrazu po podlaczeniu w xp byl sygnal o wykryciu sterownika i normlanie wszytko chodzilo..



teraz posiadam kabel midi-port joysticka i proboje podlaczac go karty Soun d Blaster live..i nic sie nie dzieje.. co trzeba wybrac w midi devices np. gdy pracuje w sonarze....



teraz mam w inputs:Urzadzenie SB Live Midi Uart

a w outputs:

A:SB LIVE!MIDI SYNTH

B:Syntezator SB MIDI

urzadedznie SB LIVE.MIDI UART



czy napewno wsazystrko jest ok? co mam zaznaczyc?...

**********************

Witam,

Nie mam tej karty od paru ładnych lat,ale spróbuj wybrać sterownik Creative Sound Blaster MPU-401

ODPOWIEDZ