Budżetowe słuchawki i gdzie posłuchać (Górny Śląsk)

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
kapelli
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 00:00

Budżetowe słuchawki i gdzie posłuchać (Górny Śląsk)

Post autor: kapelli » czwartek 01 wrz 2005, 13:54

Witam!



No więc chciałbym sobie kupić słuchawki.

MOje typy to:

Samson CH700

AKG K66

Behringer HPS300



i ewentualnie Sennheiser 201/202, ale tanie słuchawki tej firmy są brrr.......ciepłe, kluchowate, i bez góry.





Czego oczekuję od słuchawek?

DObregom,realistycznego brzmienia, szukam przede wszystkim jasno grającego sprzętu, najważniejszesza jest dla mnie wierność barw - ze względu na to że głównie słucham klasyki - i dużo góry, mogącej nawet się ocierać o ostrość, tak lubię słuchać.



Tak czytam i czytam i widzę dużo dobrych wpisów i AKG K66, ale może ktoś słuchał też Samsonów i by się wypowiedział?



Chwilowo mam SONY MDR V-5, mają już ok 15 lat i się już najwygodniejsze nie są, ale za to ich brzmienie mi bardzo odpowiada, i mają niezniszczalny kabel...prędzej głowę urwie niż kabel ze słuchawek..............więc może też coś z Sony?



No i następna sprawa, nie wiecie czy gdzieś na Górnym Śląsku i okolicach można by posłuchać (tzn najlepiej wypożyczyć, albo posłuchać w przyzwoitych warunkahc, a nie MediaMarkt) powyższych modeli?



A możę jeszcze coś innego do 150zł? (ale to już max. granica)



Pozdrawaim
Lubie fortepian

ODPOWIEDZ