Zatrudnię programistę

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: Zbynia » wtorek 05 gru 2006, 00:59

nastepny ktory nie zrozumial?

czytaj...a przedewszystkim popracuj nad poprawnym pisaniem

rode
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 05 gru 2006, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: rode » wtorek 05 gru 2006, 02:24

...nastepny ktory nie zrozumial?

czytaj...a przedewszystkim popracuj nad poprawnym pisaniem...
**********************
A czego nie skumałeś?

Awatar użytkownika
Tb_Studio
Posty: 354
Rejestracja: sobota 23 kwie 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: Tb_Studio » wtorek 05 gru 2006, 14:21

Domyslam się, że kolega Zbynia mieszka w bloku i słucha rapu, ale to już inna historia.
Z kąd biorą się takie okazy grubiaństwa i prostoty?
Może kolega pomylił powołania i miast w budowlance, to w realizacji dzwięku robi?
Jak nie masz kolego ciekawszych żeczy do roboty, to może książkę poczytaj, a myslę, że warto w twoim przypadku.
pozdr ...
**********************
Sorka za Offa ale nei wyrobie:
Nawet jeśli słucha rapu i mieszka w bloku to co? CO Ci do tego? Hmm myślisz że każdy kto mieszka w bloku to odrazu prostak słuchający rapu rapu i robiący na budowie sory... w takim razie to ty masz problem. Offtopujac jeszce sam dorabiam w budowlance i w firmach w których pracowałem do tej pory nie spotkałem sie z tym o czym mówisz, czasy sie zmieniają dużo młodych ludzi idze tam zarobić na szkołe, graty czy inne pierdoły. Twój post pokazuje, jakim jestes ignorantem i jak mało wiesz. A książke to możesz napisać ty, bede wiedział co nabyć jak mi sie sraj rola skończy.
Filip Michalski - główny specjalista ds. emisji i produkcji reklam
Polskie Radio SA

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: Zbynia » wtorek 05 gru 2006, 16:47

rode ja kumam wszystko...to ty masz problem odpisujac na cos czego nie potrafisz zrozumiec..w szkole nie uczyli czytania ze zrozumieniem?

sorki ale ta polemika nie ma sensu bo to jak walic grochem o sciane....

wracamy do tematu


najlepiej usiasc i popracowac z kazdym DAW po powiedzmy 3 tygodnie...pomiksowac ponagrywac i wylapac rzeczy ktore sa klopotliwe a powinny byc prostsze,wylapac niewygode,pomyslec nad dodatkami ktore ulatwia prace

czyli przygotowanie - jak sie zrobi taki plan co sie chce uzyskac to zawsze duzo latwiej

olac robienie wtyczek czy efektow - dac tylko ich obsluge...dogadac sie mozna z jakas firma oferujaca tanie czy niedrogie wtyczki i zrobic z nimi pakiet..kilka takich jest w dodatku maja juz jakas pozycje na rynku z czego mozna skorzystac

najgorsze jest to ze sa juz pewne standarty i ciezko sie przebic....wezmy sobie chocby taki tracktion...program bardzo bardzo malo popularny...wyglad na pierwszy rzut oka bardzo dziwny ale!
pracuje sie na nim calkiem wygodnie i ma kilka fajnych rozwiazan w tym pomagajacych

imaczej tego nie widze bo robic kolejny taki sam program to nie ma sensu...tym bardziej ze chcialbys go sprzedac co nie jest latwym zadaniem bo jednak bez grubej kasy ciezko cos wcisnac ludziom...nawet za grosze

Awatar użytkownika
Veron
Posty: 117
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: Veron » środa 06 gru 2006, 22:21

...
problemy masz z czytaniem czy ze zrozumieniem tego co czytasz?napisalem ze swing w flstudio jest do d....bo jest

sam sie pochwal buhahaha......
**********************
Witam wszystkich!
Czytam to forum od dawna i muszę się z wami podzielić jak bardzo drażnią mnie tego typu wypowiedzi.
Domyslam się, że kolega Zbynia mieszka w bloku i słucha rapu, ale to już inna historia.
Z kąd biorą się takie okazy grubiaństwa i prostoty?
Może kolega pomylił powołania i miast w budowlance, to w realizacji dzwięku robi?
Jak nie masz kolego ciekawszych żeczy do roboty, to może książkę poczytaj, a myslę, że warto w twoim przypadku.
pozdr ...
**********************
Jeszcze raz odbiegajac od tematu. Panie Rode, naleze do osob, ktore sluchaja rapu, tworza go, pracuje na budowie ale nie mieszkam w bloku. Czy czlowiek taki jak ja jest grubianski i przejawia jakies akcenty prostoty? W sumie mawia sie ze geniusz tkwi w prostocie. Pewnie chodzilo Ci o prostactwo. Mmniejsza z tym, planuje rozpoczac nauke na kierunku Inzynierii Dzwieku, ale odpuscilem sobie pierwszy rok, by na tej budowie zarobic na sprzet jako taki (dla wielu na tym forum to pewnie nie bedzie nawet sprzet tylko badziew ale nie stac mnie na Bog wie co). A gdyby szanowny pan Rode wiedzial, znal sie troche na psychologii (czego od pana szanownego nie oczekuje) i czytal troche wiecej niz tylko to co jest na tym forum, to ludzie ktorzy sluchaja rapu sa w przewazajacej czesci (bo kazde uogolnienie to klamstwo) osobami otwartymi, korzystajacymi z zycia, natomiast grubianscy i prostaccy moga byc rowniez, ale tak samo moga nimi byc ludzie komponujacy wielkie dziela, zajmujacy sie rockiem, bluesem, jazzem... Domyslam sie o co chodzilo w tym poscie, ale to nie powod by bezpodstawnie obrazac jakakolwiek grupe ludzi... I pocztac ksiazki to radze szanownemu panu, bo widze ze ortografia kiepsciutko... Pozdrawiam...
Brak pomysłu w tej chwili...

Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: Gerry » czwartek 07 gru 2006, 00:10

Witam wszystkich!
Czytam to forum od dawna i muszę się z wami podzielić jak bardzo drażnią mnie tego typu wypowiedzi.
Domyslam się, że kolega Zbynia mieszka w bloku i słucha rapu, ale to już inna historia.
Z kąd biorą się takie okazy grubiaństwa i prostoty?
Może kolega pomylił powołania i miast w budowlance, to w realizacji dzwięku robi?
Jak nie masz kolego ciekawszych żeczy do roboty, to może książkę poczytaj, a myslę, że warto w twoim przypadku.
pozdr ...
**********************
Jeszcze raz odbiegajac od tematu. Panie Rode, naleze do osob, ktore sluchaja rapu, tworza go, pracuje na budowie ale nie mieszkam w bloku. Czy czlowiek taki jak ja jest grubianski i przejawia jakies akcenty prostoty? W sumie mawia sie ze geniusz tkwi w prostocie. Pewnie chodzilo Ci o prostactwo. Mmniejsza z tym, planuje rozpoczac nauke na kierunku Inzynierii Dzwieku, ale odpuscilem sobie pierwszy rok, by na tej budowie zarobic na sprzet jako taki (dla wielu na tym forum to pewnie nie bedzie nawet sprzet tylko badziew ale nie stac mnie na Bog wie co). A gdyby szanowny pan Rode wiedzial, znal sie troche na psychologii (czego od pana szanownego nie oczekuje) i czytal troche wiecej niz tylko to co jest na tym forum, to ludzie ktorzy sluchaja rapu sa w przewazajacej czesci (bo kazde uogolnienie to klamstwo) osobami otwartymi, korzystajacymi z zycia, natomiast grubianscy i prostaccy moga byc rowniez, ale tak samo moga nimi byc ludzie komponujacy wielkie dziela, zajmujacy sie rockiem, bluesem, jazzem... Domyslam sie o co chodzilo w tym poscie, ale to nie powod by bezpodstawnie obrazac jakakolwiek grupe ludzi... I pocztac ksiazki to radze szanownemu panu, bo widze ze ortografia kiepsciutko... Pozdrawiam... ...
**********************
BRAWO!
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

rode2
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: rode2 » czwartek 07 gru 2006, 00:24


BRAWO!...
**********************
Panowie, to jeszcze Ja, sorry, ale nie mogłem się zalogować.

Jeśli ktokolwiek z mieszkających w bloku, bądż słuchających rapu obraził się, to trudno, ale nie o to mi chodziło.
Chciałem tylko zwrócić uwagę na wypowiedzi kolegi(nie mojego) Zbyni, że są prymitywne i co tu dużo pisać miałkie.
Co do Bloków i rapu, no cóż...jest jak jest, a tylko ślepy nie widzi.(nie chciałem obrazić niewidomych, żeby nie było)
pozdrawiam budowlańco- muzyko-realizatorów.

Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: Gerry » czwartek 07 gru 2006, 00:28

Panowie, to jeszcze Ja, sorry, ale nie mogłem się zalogować.

Jeśli ktokolwiek z mieszkających w bloku, bądż słuchających rapu obraził się, to trudno, ale nie o to mi chodziło.
Chciałem tylko zwrócić uwagę na wypowiedzi kolegi(nie mojego) Zbyni, że są prymitywne i co tu dużo pisać miałkie.
Co do Bloków i rapu, no cóż...jest jak jest, a tylko ślepy nie widzi.(nie chciałem obrazić niewidomych, żeby nie było)
pozdrawiam budowlańco- muzyko-realizatorów. ...
**********************
A my pozdrawiamy zakompleksionych analfabetów
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
Respectus
Posty: 363
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: Respectus » czwartek 07 gru 2006, 00:35

Witam wszystkich!
Czytam to forum od dawna i muszę się z wami podzielić jak bardzo drażnią mnie tego typu wypowiedzi.
Domyslam się, że kolega Zbynia mieszka w bloku i słucha rapu, ale to już inna historia.
Z kąd biorą się takie okazy grubiaństwa i prostoty?
Może kolega pomylił powołania i miast w budowlance, to w realizacji dzwięku robi?
Jak nie masz kolego ciekawszych żeczy do roboty, to może książkę poczytaj, a myslę, że warto w twoim przypadku.
pozdr ...
**********************
No kolego rode... ja tez ci radze wiecej ksiazek poczytac niz wypisywac tu obrazliwe teksty w stosunku do raperow mieszkajacych w blokach."z kąd" i "żeczy" ortografia u ciebie pierwsza klasa

rode2
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Zatrudnię programistę

Post autor: rode2 » czwartek 07 gru 2006, 00:35


A my pozdrawiamy zakompleksionych analfabetów...
******
Jak piszesz post, to pewnie Wordem się bawisz, ja nie.
My to znaczy kto, w czyim imieniu piszesz?
Towarzyszu!!!!!

ODPOWIEDZ