Extreme MIDI Mixer

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Extreme MIDI Mixer

Post autor: Redakcja » niedziela 04 maja 2008, 23:55

..Wow! Ten wątek jest mega ciekawy ale przeczytanie ze zrozumieniem jest trudne. Powiem tak chodzi mi po głowie napisanie miksera dla Novation Xiosynth. Czy ktoś mógłby mi poradzić jak mam zacząć to zabawę. Hmmm w gąszczu tych poleceń czuje się zagubiony...

Spokojnie. Wbrew pozorom ExMIDI Mixer to nie jest program dla stricte programistów. Przy odrobinie samozaparcia (czyt. wolnego, w miarę niczym nie zakłóconego czasu) spokojnie można go opanować. A korzyści z tego faktu wypłyną same i to wręcz natychmiast, bo:
- nikt tak jak Ty nie pozna swojego sprzętu od strony obsługi przez MIDI, i to wręcz od podszewki,
- żaden problem w temacie MIDI już nigdy Cię nie zaskoczy. Chyba, że sam się gdzieś przez chwilę zapętlisz .
Uwierz mi, docelowo naprawdę warto! Tym bardziej, iż akurat taka nauka nie wymaga absolutnie żadnych inwestycji w temacie kasy!
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

WG
Posty: 1235
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2002, 00:00

Re: Extreme MIDI Mixer

Post autor: WG » sobota 28 mar 2009, 00:10

Mała nowość e Exmixer, może komuś się przyda!

Sekwencery krokowe

Przymiarka do pewnej rzeczy tworzonej dla Samplelorda! Jesteśmy o krok od maszyny perkusyjnej! Będzie sporo zmian w programach, muszę iść na całość że tak powiem, może nie od razu ale stopniowo.

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Extreme MIDI Mixer

Post autor: mytnik » sobota 28 mar 2009, 01:19

...Mała nowość e Exmixer, może komuś się przyda!

Sekwencery krokowe

Przymiarka do pewnej rzeczy tworzonej dla Samplelorda! Jesteśmy o krok od maszyny perkusyjnej! Będzie sporo zmian w programach, muszę iść na całość że tak powiem, może nie od razu ale stopniowo....
**********************
czy w sprawach maszyny perkusyjnej jest otwartość autora na pomysły przyszłych userów?
drummer

WG
Posty: 1235
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2002, 00:00

Re: Extreme MIDI Mixer

Post autor: WG » sobota 28 mar 2009, 01:34

Otwartość zawsze jest :)
W przypadku ExMixer ciężko o coś więcej na ten moment.

Awatar użytkownika
Jamick
Posty: 15
Rejestracja: środa 21 wrz 2005, 00:00

Re: Extreme MIDI Mixer

Post autor: Jamick » wtorek 06 lut 2018, 10:54

Wiem że dostanę złoty szpadel za wykopki, ale szkoda tematu :-)
trochę czasu już minęło od ostatniej aktualizacji EMM, czy jest jakaś szansa na kolejne wersje?
Staram się wgryzać w instrukcję i potem ew, stworzyć taką dla prostych zjadaczy chleba na zasadzie kliknij tu wpisz to itd, proste przykłady aby człowiek miał radość że coś działa. No i najlepiej chyba w formie wideo na YT :-)
Ktoś dłubie coś w EMM?

Awatar użytkownika
Jamick
Posty: 15
Rejestracja: środa 21 wrz 2005, 00:00

Re: Extreme MIDI Mixer

Post autor: Jamick » wtorek 13 lut 2018, 20:25

Czołem, i jak? nikt nic? ja zaczynam się uczyć programowania tej małej bestii :-) robięedytorek do Yamahy MU80 w trybie performance.
Załączniki
mu80.png
mu80.png (32.78 KiB) Przejrzano 5306 razy

ODPOWIEDZ