Samplelord v.1.0

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
BigGuns
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2005, 00:00

Re: Samplelord v.1.0

Post autor: BigGuns » piątek 24 sie 2007, 05:06

......Włodek, mam pytanko, czy Samplelord jest Large Address Aware? chodzi mi o to czy da się w niego załadować więcej niż stadardowy limit pod /3G switch?...
**********************
Nie. Maksymalne adresowanie danych w SL to 2GB.
Będzie przygotowana wersja pod x64 i Vistę aby adresować większe obszary pamięci >2GB. Wpierw muszę kupić Vista x64 - znów wydatki

Dzięki za zwrócenie uwagi na ten przełącznik może warto powalczyć o te dodatkowe 1GB.

Kolejne wersje są planowane dopiero na wrzesień - październik....
**********************
odkryłem taki programik - LaaTiDo, co robi LAA z .exe, .dll itp., może się nada? pytanie tylko czy będzie działać na wtyczkę (pod warunkiem że host też jest LAA), bo teoretycznie standalone powinien działać po patchu i /3G switch, ale nie mam teraz okazji przetestować, więc nie wiem czy dobrze rozumuję.

LaaTiDo

podobno jest to sprytnie zmodyfikowany editbin.exe z darmowego pakietu visual studio.

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Samplelord v.1.0

Post autor: Akton » wtorek 15 sty 2008, 11:13

Dopiero wczoraj wyczytałem o Samplelord :) Bardzo fajnie (przede wszystkim pojedynczo) można załadować presety Proteusa X composer. Dla mnie super - praca dużo wygodniejsza niż w Emulatorze X. Mam pytanie: gdzie można kupić Samplelord?
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Groover
Posty: 1096
Rejestracja: niedziela 02 mar 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Samplelord v.1.0

Post autor: Groover » wtorek 15 sty 2008, 11:32

...Dopiero wczoraj wyczytałem o Samplelord :) Bardzo fajnie (przede wszystkim pojedynczo) można załadować presety Proteusa X composer. Dla mnie super - praca dużo wygodniejsza niż w Emulatorze X. Mam pytanie: gdzie można kupić Samplelord?...
**********************

na stronie projektu

Pozdro
Groover
nowe portale:
www.PortalStudyjny.pl, www.PortalKlawiszowy.pl, www.PortalGitarowy.pl

ODPOWIEDZ