Samplitude/Sequoia 11

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » sobota 29 wrz 2012, 21:14

Na plycie masz kompletna instalację, reszta to kwestia licencji. Posiadasz w tym przypadku prawo do uzytkowania wszystkich zakupionych przez ciebie wersji począwszy od wersji box. Sama wersja ProX bez wersji Box z ktorej upgradowales jest wiec niekompletna w swietle licencji. Ale do ręki otrzymales w sensie fizycznym to samo co samodzielna wersja BOX, tyle ze bez klucza. Bo klucz masz z wersji poprzedniej. A instalacja przebiega jak oddzielna aplikacja. Mozesz uzywac obu bez ograniczeń na tym samym kluczu. Ja tak mam ze nadal sobie trzymam 11-stke zeby bez jakichkolwiek problemow oddalać stare sesje. Choć z tego co widze ProX jest w pelni kompatybilna wstecz i sesje chodzą bez przeklamań. Nie moge zagwarantowac ze w 100% przypadkach tak bedzie, dotychczas jednak nie mialem z tym klopotow.

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » niedziela 30 wrz 2012, 12:33

...Na plycie masz kompletna instalację, reszta to kwestia licencji. Posiadasz w tym przypadku prawo do uzytkowania wszystkich zakupionych przez ciebie wersji począwszy od wersji box. Sama wersja ProX bez wersji Box z ktorej upgradowales jest wiec niekompletna w swietle licencji. Ale do ręki otrzymales w sensie fizycznym to samo co samodzielna wersja BOX, tyle ze bez klucza. Bo klucz masz z wersji poprzedniej. A instalacja przebiega jak oddzielna aplikacja. Mozesz uzywac obu bez ograniczeń na tym samym kluczu. Ja tak mam ze nadal sobie trzymam 11-stke zeby bez jakichkolwiek problemow oddalać stare sesje. Choć z tego co widze ProX jest w pelni kompatybilna wstecz i sesje chodzą bez przeklamań. Nie moge zagwarantowac ze w 100% przypadkach tak bedzie, dotychczas jednak nie mialem z tym klopotow. ... 


Pytam bo w wersji upgrade Box posiada klucz do upgrade....


Ale wygląda na to że jest to pełna instalka.

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » poniedziałek 03 lut 2014, 16:29

...Na plycie masz kompletna instalację, reszta to kwestia licencji. Posiadasz w tym przypadku prawo do uzytkowania wszystkich zakupionych przez ciebie wersji począwszy od wersji box. Sama wersja ProX bez wersji Box z ktorej upgradowales jest wiec niekompletna w swietle licencji. Ale do ręki otrzymales w sensie fizycznym to samo co samodzielna wersja BOX, tyle ze bez klucza. Bo klucz masz z wersji poprzedniej. A instalacja przebiega jak oddzielna aplikacja. Mozesz uzywac obu bez ograniczeń na tym samym kluczu. Ja tak mam ze nadal sobie trzymam 11-stke zeby bez jakichkolwiek problemow oddalać stare sesje. Choć z tego co widze ProX jest w pelni kompatybilna wstecz i sesje chodzą bez przeklamań. Nie moge zagwarantowac ze w 100% przypadkach tak bedzie, dotychczas jednak nie mialem z tym klopotow. ... 


Odświeżam. Nie kumam jak mam aktywować ProXSuite. w wersji Upgrade


Mam serial Number z 11Pro a - 10 cyfr spisane z programu - ale on nie działa.


Na wersji upgrade Box mam Ujakiś pgrade Code na kopercie ale aktywacyjne okno wymaga Numeru Seryjnego


który jest z samych cyfr.


Nic nie kumam z tego bajzlu. Jak to ogarnąć?

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » poniedziałek 03 lut 2014, 17:19

...
...Na plycie masz kompletna instalację, reszta to kwestia licencji. Posiadasz w tym przypadku prawo do uzytkowania wszystkich zakupionych przez ciebie wersji począwszy od wersji box. Sama wersja ProX bez wersji Box z ktorej upgradowales jest wiec niekompletna w swietle licencji. Ale do ręki otrzymales w sensie fizycznym to samo co samodzielna wersja BOX, tyle ze bez klucza. Bo klucz masz z wersji poprzedniej. A instalacja przebiega jak oddzielna aplikacja. Mozesz uzywac obu bez ograniczeń na tym samym kluczu. Ja tak mam ze nadal sobie trzymam 11-stke zeby bez jakichkolwiek problemow oddalać stare sesje. Choć z tego co widze ProX jest w pelni kompatybilna wstecz i sesje chodzą bez przeklamań. Nie moge zagwarantowac ze w 100% przypadkach tak bedzie, dotychczas jednak nie mialem z tym klopotow. ... 




Odświeżam. Nie kumam jak mam aktywować ProXSuite. w wersji Upgrade

Mam serial Number z 11Pro a - 10 cyfr spisane z programu - ale on nie działa.

Na wersji upgrade Box mam Ujakiś pgrade Code na kopercie ale aktywacyjne okno wymaga Numeru Seryjnego

który jest z samych cyfr.

Nic nie kumam z tego bajzlu. Jak to ogarnąć?
...
 




EDIT:


Ok ogarnąłem to. Wszystko działa.


Dziwna sprawa z tymi oknami teraz. Object Editor już nie istnieje w wersji pełnej?

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » czwartek 06 lut 2014, 09:51

...
Dziwna sprawa z tymi oknami teraz. Object Editor już nie istnieje w wersji pełnej?...

Cześć. Nie widziałem tego wątku wcześniej.

Najpierw zainstaluj najnowszy patch. Object editor jak najbardziej istnieje i ma się całkiem dobrze. Klikasz prawym na pustym polu i wybierasz skórkę "Object editor max".


Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » sobota 08 lut 2014, 12:31

......
Dziwna sprawa z tymi oknami teraz. Object Editor już nie istnieje w wersji pełnej?...

Cześć. Nie widziałem tego wątku wcześniej. Najpierw zainstaluj najnowszy patch. Object editor jak najbardziej istnieje i ma się całkiem dobrze. Klikasz prawym na pustym polu i wybierasz skórkę "Object editor max". ...
 


Dobra mam już.


Dopiero teraz odpalam ProX Suite bo zajęcia etc. i 11Pro działał przeważnie znakomicie.


Teraz się zacznie zabawa z Independence, 64GB kontentu Laughing


Używasz tego? Wygląda to poważnie.

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » sobota 08 lut 2014, 16:50

Jasne. Może nie jest to wybitny soft pod wzgledem wygody i niebawem czeka go zmiana gui to dodatkowy pakiet brzmien to zawsze dobra opcja na zamiennik oklepanego juz Kontakta. Sample maja swoje własne brzmienie.

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » niedziela 09 lut 2014, 18:53

...Jasne. Może nie jest to wybitny soft pod wzgledem wygody i niebawem czeka go zmiana gui to dodatkowy pakiet brzmien to zawsze dobra opcja na zamiennik oklepanego juz Kontakta. Sample maja swoje własne brzmienie. ... 


Nie używam kontakta..


Zainstalowałem właśnie z drugiej płyty "Additional Content".


Nie wiesz co tam jest? Instalka nic nie mówi.


A na pierwszy rzut oka nic nowego nie widzę.



Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » piątek 14 lut 2014, 22:07

...A na pierwszy rzut oka nic nowego nie widzę....

Na pewno w folderach z loop'ami jest sporo nowego materiału. Porównywałem zawartość, są stare i nowe. Chyba zmieniły się nazwy folderów (bo inaczej wystarczyło zrobić kopiuj/nadpisz wszystkie). Więcej nie pamiętam, instalowałem to wszystko ponad 2 lata temu i od tego czasu ani razu więcej. W każdym razie loopy z tych płyt są całkiem dobre i mało eksploatowane.

Tak poza tym mam już oczekuję nowej wersji 13 / ProX 2. Miejmy nadzieję że wiele z sugestii zostanie wdrożonych i unowocześnionych.

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » sobota 15 lut 2014, 14:42

......A na pierwszy rzut oka nic nowego nie widzę....

Na pewno w folderach z loop'ami jest sporo nowego materiału. Porównywałem zawartość, są stare i nowe. Chyba zmieniły się nazwy folderów (bo inaczej wystarczyło zrobić kopiuj/nadpisz wszystkie). Więcej nie pamiętam, instalowałem to wszystko ponad 2 lata temu i od tego czasu ani razu więcej. W każdym razie loopy z tych płyt są całkiem dobre i mało eksploatowane.

Tak poza tym mam już oczekuję nowej wersji 13 / ProX 2. Miejmy nadzieję że wiele z sugestii zostanie wdrożonych i unowocześnionych. ...
 


ProX 2 to niby kiedy miałby wychodzić?


I o jakich sugestiach mówisz?


Jak dla mnie - kopiowanie całych tracków....

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

ODPOWIEDZ