Samplitude/Sequoia 11

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » poniedziałek 15 gru 2014, 17:11

...
......A na pierwszy rzut oka nic nowego nie widzę....

Na pewno w folderach z loop'ami jest sporo nowego materiału. Porównywałem zawartość, są stare i nowe. Chyba zmieniły się nazwy folderów (bo inaczej wystarczyło zrobić kopiuj/nadpisz wszystkie). Więcej nie pamiętam, instalowałem to wszystko ponad 2 lata temu i od tego czasu ani razu więcej. W każdym razie loopy z tych płyt są całkiem dobre i mało eksploatowane.

Tak poza tym mam już oczekuję nowej wersji 13 / ProX 2. Miejmy nadzieję że wiele z sugestii zostanie wdrożonych i unowocześnionych. ...
 

ProX 2 to niby kiedy miałby wychodzić?

I o jakich sugestiach mówisz?

Jak dla mnie - kopiowanie całych tracków......
 


Nowa wersja. Ktoś już ma??



http://pro.magix.com/en/samplitude/overview.459.html

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » wtorek 16 gru 2014, 10:42

Mam narazie demo. Sprawdzam i testuje.

Jak zawsze kilka świetnych rzeczy doszło i wiele takich których nadal mi brakuje. Jednak jestem przekonany że będą wdrażać nowe funkcje jako patch'e. Póki co zostaje na ProX. Czekam na rozwój zdarzeń i pierwszy major patch. Cena nie zachęca. Ale kiedyś trzeba będzie zmienić. Inny DAW mnie zarazie zupełnie nie interesuje.

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » wtorek 16 gru 2014, 16:19

...Mam narazie demo. Sprawdzam i testuje.

Jak zawsze kilka świetnych rzeczy doszło i wiele takich których nadal mi brakuje. Jednak jestem przekonany że będą wdrażać nowe funkcje jako patch'e. Póki co zostaje na ProX. Czekam na rozwój zdarzeń i pierwszy major patch. Cena nie zachęca. Ale kiedyś trzeba będzie zmienić. Inny DAW mnie zarazie zupełnie nie interesuje.
...
 




Super! To pisz koniecznie jak to śmiga.


Mnie żaden inny DAW też nie interesuje. Upgrade z Suite do Suite 2 rzeczywiście jest za wysoka...


355 Euro - dużo


Kopiowania całych tracków dalej chyba nie ma?

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » wtorek 16 gru 2014, 16:20

...
...Mam narazie demo. Sprawdzam i testuje.

Jak zawsze kilka świetnych rzeczy doszło i wiele takich których nadal mi brakuje. Jednak jestem przekonany że będą wdrażać nowe funkcje jako patch'e. Póki co zostaje na ProX. Czekam na rozwój zdarzeń i pierwszy major patch. Cena nie zachęca. Ale kiedyś trzeba będzie zmienić. Inny DAW mnie zarazie zupełnie nie interesuje.
...
 




Super! To pisz koniecznie jak to śmiga.

Mnie żaden inny DAW też nie interesuje. Upgrade z Suite do Suite 2 rzeczywiście jest za wysoka...

355 Euro - dużo


Kopiowania całych tracków dalej chyba nie ma?
...
 


P.S. a demo jest jak długo ważne?

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » wtorek 16 gru 2014, 21:43

...P.S. a demo jest jak długo ważne?...

Demo dla zarejestrowanych jest 30dni.

Leff
Posty: 545
Rejestracja: sobota 13 kwie 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: Leff » środa 17 gru 2014, 12:17

......P.S. a demo jest jak długo ważne?...

Demo dla zarejestrowanych jest 30dni. ...
 


Też testuję demo.


Fajne, ale bez rewelacji. Póki co mnie nie przekonuje do wyjęcia pieniędzy z kieszeni.

Leff - Szczecin

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » środa 17 gru 2014, 12:39

Generalnie poza usprawnieniami typu automatyka i GUI do najmocniejszych zmian zaliczam nowy bardzo dobry algorytm timestretchingu (jednej z najlepszych jakie chyba wogóle istnieją), oraz multitrack Elastic Audio. VCA mi się nie przyda bo miksuje na konsoli analogowej z automatyką. Ale jest to niewątpliwie krok milowy. Jedna rzeczy jest jeszcze warta wspomnienia - dokowalny VIP i nieograniczony routing wtyczek. Nowe funkcje mam nadzieję dojdą jako akualizacje. Bo ciut tego maławo jak na duże wydanie. Gdzie nowe skórki?

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » poniedziałek 09 lut 2015, 12:01

...Generalnie poza usprawnieniami typu automatyka i GUI do najmocniejszych zmian zaliczam nowy bardzo dobry algorytm timestretchingu (jednej z najlepszych jakie chyba wogóle istnieją), oraz multitrack Elastic Audio. VCA mi się nie przyda bo miksuje na konsoli analogowej z automatyką. Ale jest to niewątpliwie krok milowy. Jedna rzeczy jest jeszcze warta wspomnienia - dokowalny VIP i nieograniczony routing wtyczek. Nowe funkcje mam nadzieję dojdą jako akualizacje. Bo ciut tego maławo jak na duże wydanie. Gdzie nowe skórki? ... 


No i jak tam? Działa super?

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: DJOZD » piątek 13 lut 2015, 19:01

......
No i jak tam? Działa super?...

Niestety nie mam jeszcze pełnej wersji ProX 2. Czekam na rozwiązanie kwestii VST routing oraz pierwszych bug'ów. VST routing został gruntownie przemodelowany, ale odbiło się to funkcjonalnością. Jest powiedziane przez developerów że wróci dawna funkcjonalność, ale w kolejnych patch'ach. Póki co pracuje na ProX. Może też trafi się jakaś obniżka wiosenna.

Awatar użytkownika
doministry1
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2008, 00:00

Re: Samplitude/Sequoia 11

Post autor: doministry1 » niedziela 15 lut 2015, 23:10

.........
No i jak tam? Działa super?...

Niestety nie mam jeszcze pełnej wersji ProX 2. Czekam na rozwiązanie kwestii VST routing oraz pierwszych bug'ów. VST routing został gruntownie przemodelowany, ale odbiło się to funkcjonalnością. Jest powiedziane przez developerów że wróci dawna funkcjonalność, ale w kolejnych patch'ach. Póki co pracuje na ProX. Może też trafi się jakaś obniżka wiosenna. ...
 




Ok dzięki za odpowiedź!


No to się nie spieszę jakoś strasznie z upgade...


Choć ostatecznie pewnie i tak go zrobię.


Możesz przybliżyć co zostało okrojone z funkcjonalności VST Routing?

Kompozytor, Instrumentalista, Improwizator

ODPOWIEDZ