Reaper w wersji polskiej!

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Reaper w wersji polskiej!

Post autor: PiotrK » sobota 24 paź 2009, 21:36

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 03:21 przez PiotrK, łącznie zmieniany 1 raz.
[Użytkownik usunął konto]

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: preceli » sobota 24 paź 2009, 21:43

...Od wersji 3.13 jest to możliwe. Dopasowanie własnych napisów obejmuje może już, na oko, jakieś 80 - 90 % interfejsu Reapera. Z czasem na pewno będzie lepiej...

Piotrze, a zdradzisz czyja to robota, bo aktualnie nie mam na pokładzie tego programu .
Twoja?
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: elmuz1 » sobota 24 paź 2009, 21:50

...
Od wersji 3.13 jest to możliwe. Dopasowanie własnych napisów obejmuje może już, na oko, jakieś 80 - 90 % interfejsu Reapera. Z czasem na pewno będzie lepiej. A tak to ślicznie wygląda. Cool

 


No, ja pierdziu!!!{#zdziwko} Piotr cos ostatnio długo milczał, ale jak już wypalił, to klękajcie narodyLaughing Po prostu bomba! Piotrze, jakieś szczegóły poprosimy, skąd te możliwości?


Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: PiotrK » sobota 24 paź 2009, 21:51

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 03:21 przez PiotrK, łącznie zmieniany 1 raz.
[Użytkownik usunął konto]

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: heathenichaer » sobota 24 paź 2009, 21:51

...
 Dopasowanie własnych napisów  ...
 


dopasowanie znaczy samemu trzeba je podstawić?


 


Jeśli nawet to wg mnie mistrzowskie zagranie Cockos, bo będą jakieś nakładki do ściagniecia na dany język (w każdym kraju są maniacy) i osoby mające problemy z angielskim, wszelkiej masci amatorzy czy osoby dopiero rozpoczynające przygodę z DAW będą pewnie sięgali po Reapera w pierwszej kolejności. Lwia część z nich napewno z nim już zostanie i powedzmy połowa wykupi licencje. To tak trochę odnośnie dyskusji toczonej obok przez "jednookich" Wink


 

Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: heathenichaer » sobota 24 paź 2009, 21:53

...



... Twoja? ... 



Ano moja.  ...
 


czyli już jedne maniak zadział  

Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: heathenichaer » sobota 24 paź 2009, 21:55

czyli już jedne maniak zadział  ... 


*zadziałał


 


edycja postów edycja postów  edycja postów itd.

Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
PrzemekM
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 05 paź 2009, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: PrzemekM » sobota 24 paź 2009, 22:00

Piotrze, super! Na pewno kupę roboty. Mam jednak jedną uwagę - strasznie długie te tłumaczenia poleceń - menu staje się strasznie szerokie i nieeleganckie. Wiem, że tłmaczenia na PL są z regułu dłuższe, jednak być może warto uwględnić jak najkrótszą długość stringów. Gratulacje!


Awatar użytkownika
PrzemekM
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 05 paź 2009, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: PrzemekM » sobota 24 paź 2009, 22:01

Piotrze, super! Na pewno kupę roboty. Mam jednak jedną uwagę - strasznie długie te tłumaczenia poleceń - menu staje się strasznie szerokie i nieeleganckie. Wiem, że tłmaczenia na PL są z regułu dłuższe, jednak być może warto uwględnić jak najkrótszą długość stringów. Gratulacje!


Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Reaper w wersji polskiej!

Post autor: preceli » sobota 24 paź 2009, 22:03

...Ano moja. Nawet chciałem od razu udostępnić spolszczenie, ale jak zobaczyłem obok dyskusję o piractwie i gremialnym jego pochwalaniu, a przy tym - co gorsza - lekceważącym stosunku do czyjegoś zaangażowania (niekoniecznie pracy w kontekście zarobku, ale zwyczajnego wkładu czasowo - energetycznego, to mi szybko przeszła zabawa w dobrego wujcia.

Daj spokój. Głąby i tak zrobią swoje - znaczy się wcześniej czy później i tak zassają coś tam. Oby tylko nie z "sąsiadami", a przez co tutejsi forumowicze na bank nie będą za mocno zachwyceni choćby tylko swą pocztą.
I nie będzie to niestety ani pierwszy i ani pewnie ostatni taki w(y)padek ;-(.

...Muszę się z tym przespać...

Łoj, to wyśpij się dobrze, bo odwaliłeś kawał fajnej roboty!
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

ODPOWIEDZ