I znowu Goliath

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

I znowu Goliath

Post autor: Akton » piątek 05 lis 2010, 23:21

Pewnie większość już to widziała, ale warto wspomnieć o tej promocji:


http://www.soundsonline.com/Goliath/?id=60f204fb0582936011a57ce53112ff68


Za te pieniądze to chyba nie ma się co zastanawiać :)

NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Pietro
Posty: 771
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: Pietro » sobota 06 lis 2010, 12:46

Przez następne 2 dni, promocja też dotyczy Ministry of Rock:


http://www.soundsonline-europe.com/Ministry-Of-Rock/?id=578b14ae415bbefb2fca9a5df2bc7c2b


Ciekawe czy będą jeszcze kolejne. Niby AES się kończy jutro ;)


- Piotr 


Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: Akton » piątek 15 kwie 2011, 21:06

Nie tylko Goliath zresztą. Pewnie już wiecie o kolejnej promocji East West. Sczerze mówiąc podziwiam ich ekspansywność, ale właśnie w ten sposób zdobywa się klienta :)


PS. Oczywiście chodzi mi o 2 w 1.


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: Robix » piątek 15 kwie 2011, 21:39

...
Nie tylko Goliath zresztą. Pewnie już wiecie o kolejnej promocji East West. Sczerze mówiąc podziwiam ich ekspansywność, ale właśnie w ten sposób zdobywa się klienta :)

PS. Oczywiście chodzi mi o 2 w 1.
...
 


Gdyby można było wybrać MOR2 waliłbym jak w dym :). Dla mnie teraz najlepszym połączeniem było by MOR2 + Dark Side.

Początkujący muzyk.

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: Akton » piątek 15 kwie 2011, 22:19



Gdyby można było wybrać MOR2 waliłbym jak w dym :). Dla mnie teraz najlepszym połączeniem było by MOR2 + Dark Side.


Ja z kolei mam dylemat z instrumentem gratisowym: Goliath czy Choirs? Nie umiem dokonać właściwego wyboru.


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: Robix » piątek 15 kwie 2011, 23:08

Ja z kolei mam dylemat z instrumentem gratisowym: Goliath czy Choirs? Nie umiem dokonać właściwego wyboru.
...
 


To zależy jakie brzmienia używasz :). Jeżeli chodzi o Goliatha to jest dobry do robienia różnych podkładów, ścieżek filmowych itp. Ma wszystkiego po trochu + duża biblioteka typowych filmowych padów. Natomiast jeżeli chodzi o muzykę symfoniczną to Symphonic Choirs będzie znakomitym sprzymierzeńcem :).

Początkujący muzyk.

Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: elmuz1 » sobota 16 kwie 2011, 19:35

Przy okazji Goliatha... Dla kilkunastu barw - padów - muszę ręcznie wskazywać lokalizację sampli (wtedy dopiero się wczytują). Ma ktoś pomysł jak to naprawić?

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: Akton » sobota 16 kwie 2011, 20:26

...Przy okazji Goliatha... Dla kilkunastu barw - padów - muszę ręcznie wskazywać lokalizację sampli (wtedy dopiero się wczytują). Ma ktoś pomysł jak to naprawić?... 


Może po prostu reinstalacja? Jeżeli masz oryginał, to trochę dziwne zjawisko.


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: elmuz1 » sobota 16 kwie 2011, 20:52

......Przy okazji Goliatha... Dla kilkunastu barw - padów - muszę ręcznie wskazywać lokalizację sampli (wtedy dopiero się wczytują). Ma ktoś pomysł jak to naprawić?... 
Może po prostu reinstalacja? Jeżeli masz oryginał, to trochę dziwne zjawisko....
-----------------------------------------
A w ogóle są nie-oryginały Goliatha?
Reinstalka już była. Jedna z płyt Goliatha była uszkodzona, po czasie dosłali mi dobrą. Nie pomogło ani dogranie brakujących barw, ani reinstalka. Szkoda, bo całe CCC jest OK.

Goddard
Posty: 208
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 00:00

Re: I znowu Goliath

Post autor: Goddard » niedziela 17 kwie 2011, 11:37

...Przy okazji Goliatha... Dla kilkunastu barw - padów - muszę ręcznie wskazywać lokalizację sampli (wtedy dopiero się wczytują). Ma ktoś pomysł jak to naprawić?... 


 


Mam to samo. Dotyczy to barw: Dhali Pad, Pad 1 (New Age), Pad 2 (Warm), Pad 4 (Choir), Pad 5 (Bowed), Pad 6 (Metallic), Pad 7 (Halo), Pad 8 (Sweep). U Ciebie też? Płyty są OK, instalowałem całość dwukrotnie. Na szczęście nie jest to upierdliwe - klikam zawsze na "Ignore" i instrument się wgrywa bez większych problemów.


 


Natomiast co do Ministry of Rock. Też macie wrażenie, że gitara akustyczna (Gibson J-160 Acoustic) lekko nie stroi? Ewidentnie coś z nią nie tak. Trochę przeszkadza mi też zbyt szeroka baza stereo w niektóych brzmieniach (np. Telecaster VOX BOG Lead), ale to akurat można łatwo naprawić.


ODPOWIEDZ