Program do wyzwalania klipów wideo przez MIDI

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
yaniki
Posty: 488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Program do wyzwalania klipów wideo przez MIDI

Post autor: yaniki » czwartek 28 lip 2011, 22:43

Niedawno zorientowałem się, że jeden z tutoriali dotyczących remoteVJ oznakowałem na Vimeo omyłkowo jako klip niedostępny dla nikogo, poza mną...Poprawiłem to i teraz proszę, mamy go tutaj: tutaj. Kategoria edukacja i rozrywka, jak sądzę. Smacznego.

Awatar użytkownika
yaniki
Posty: 488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Program do wyzwalania klipów wideo przez MIDI

Post autor: yaniki » poniedziałek 31 paź 2011, 22:13

Od kilku dni posługuję się nowym MaxMSP (v. 6) - remoteVJ chyba przenosi się do nowej wersji środowiska bez najmniejszych oporów (jeśli ktoś ma inne doświadczenia, niech da mi znać). To samo dotyczy Liona (mac, oczywiście) - u mnie pracuje.

Myślę, że nadchodzi czas na poważny update. Nowy Max zawiera kilka mechanizmów pozwalających znacząco zwiększyć wydajność projektu (w szczególności GEN jest takim mechanizmem).

Inna rzecz, że moje programiki do śledzenia ruchu nie działają niestety z Lionem. Rzecz dotyczy głównie ActiveZones2OSC, który świetnie się uzupełnia z remoteVJ - mam w głowie projekt, który za jednym zamachem uzupełni oba systemy śledzenia ruchu o nowe możliwości i pozwoli pracować na Lionie (i Linuxie) - myślę, że uda mi się wprząc pracę nad nowymi wersjami programików w bieżące projekty, więc trzymajcie rękę na pulsie... na przełomie 20111/12 jakieś nowości powinny się pojawić

ODPOWIEDZ