Ministry of Rock 2

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: psysutra » piątek 05 sie 2011, 02:05

...Ale to strasznie pracochłonne,a na gitarze zagrać to dużo szybciej.... 


Są gitary czy przetworniki (przystawki), za których pomocą możesz bez problemu przekonwertować sygnał z gitary na cyfrowe komunikaty MIDI :)

Stay Psychedelic People!

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Robix » środa 10 sie 2011, 13:48

...
Witam ponownie w temacie MOR 2. Brzmienia są na prawdę super, masa artykulacji dla każdej z gitar, perkusja też super, tylko jest jeden problem.

Otóż, doświadczam pewnej anomalii używając brzmienia perkusyjne. Chodzi o to, że mając sekwencję z równymi odstępami pomiedzy uderzeniami, o takiej samej głośności w MIDI, np. snare gra raz cicho, głośno, cicho, na przesterze, i dalej ta sama sekwencja. Dlaczego zmienia się dynamika tego samego brzmienia, skoro są dokładnie te same komunikaty MIDI?

Myślałem, że to może mieć związek z updatem play 3.0, ale MOR 1 gra doskonale, bez takiego zachowania. Pomyślałem także, że może tak zostało zaprogramowane, ale powinny być w takim razie zestawy, gdzie gra dobrze, ale patrzyłem na kilka opcji i jest to samo.

Jeśli ktoś coś wie na ten temat, bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Robert
...
 


Nikt nie wie co może być przyczyną? Albo jeżeli to round robin, to dlaczego nie działa reset?

Początkujący muzyk.

ODPOWIEDZ