Ministry of Rock 2

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Ministry of Rock 2

Post autor: elmuz1 » środa 05 sty 2011, 23:29


Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Akton » czwartek 06 sty 2011, 11:16

...http://www.soundsonline.com/Ministry-of-Rock-2/... 


 


Rozszerzę temat. Czy jest to wersja 2, o czym nie wiedziałem i czy jest szansa na upgrade z 1 za relatywnie korzystną cenę? Sorry, but my English is at least badly :)

NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Pietro
Posty: 771
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Pietro » czwartek 06 sty 2011, 14:20

......http://www.soundsonline.com/Ministry-of-Rock-2/... 
 
Rozszerzę temat. Czy jest to wersja 2, o czym nie wiedziałem i czy jest szansa na upgrade z 1 za relatywnie korzystną cenę? Sorry, but my English is at least badly :)...

To sa nowe nagrania. Z tego co wiem, upgrade jest mozliwy, ale tylko do 11-tego. Bodajze 26% znizki. Ale chyba trzeba sie osobiscie upominac, dlatego, ze mialo go nie byc, ale zostal wyproszony przez uzytkownikow.

- Piotr

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Robix » czwartek 06 sty 2011, 15:36

Szkoda, że nie będzie typowego upgradu :/. Mimo wszystko jest to ciekawa propozycja, sam jestem zainteresowany i czekam na trochę więcej ścieżek demo:).


Pozdrawiam,


Robert

Początkujący muzyk.

Pietro
Posty: 771
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Pietro » czwartek 06 sty 2011, 17:20

To jest nowy produkt. Tak samo jak nie było upgrade-ów z RA do Silk, jak nie ma upgrade-ów z EWQLSO do Hollywood Strings, tak i nie będzie z MOR do MOR2.

Powodem jest fakt, że MOR2 nie ma żadnego wspólnego materiału z MOR1. W związku z czym, jest to po prostu nowy produkt z tej samej serii. Gdyby MOR2 zawierał MOR1, to owszem, upgrade by był. Jest za to wspólny materiał z Hardcore Bass - i w tym wypadku upgrade istnieje (26% off).

Podobnie jest w przypadku większości innych producentów. ProjectSam - Symphobia 2 - nie ma upgrade-ów z Symphobii 1, bo nie mają materiału wspólnego. Heavyocity Evolve, Evolve Mutations 1 i 2 - nie mają wspólnego materiału, więc upgrade też nie istnieje. Natomiast istnieją upgrade-y z większości download instruments od VSL do zestawów DVD, a to dzięki temu, że pewien materiał pokrywa się.

Jeśli zależy wam na zniżce. To sprawdziłem - w sklepie EW:
http://www.soundsonline-europe.com/Ministry-Of-Rock-2/
są normalne upgrade-y, i można skorzystać z 26% zniżki, jeśli się posiada MOR, bez żadnego kombinowania, po prostu przy zakupie.

- Piotr

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Robix » czwartek 06 sty 2011, 18:06

...To jest nowy produkt. Tak samo jak nie było upgrade-ów z RA do Silk, jak nie ma upgrade-ów z EWQLSO do Hollywood Strings, tak i nie będzie z MOR do MOR2.

Powodem jest fakt, że MOR2 nie ma żadnego wspólnego materiału z MOR1. W związku z czym, jest to po prostu nowy produkt z tej samej serii. Gdyby MOR2 zawierał MOR1, to owszem, upgrade by był. Jest za to wspólny materiał z Hardcore Bass - i w tym wypadku upgrade istnieje (26% off).

Podobnie jest w przypadku większości innych producentów. ProjectSam - Symphobia 2 - nie ma upgrade-ów z Symphobii 1, bo nie mają materiału wspólnego. Heavyocity Evolve, Evolve Mutations 1 i 2 - nie mają wspólnego materiału, więc upgrade też nie istnieje. Natomiast istnieją upgrade-y z większości download instruments od VSL do zestawów DVD, a to dzięki temu, że pewien materiał pokrywa się.

Jeśli zależy wam na zniżce. To sprawdziłem - w sklepie EW:
http://www.soundsonline-europe.com/Ministry-Of-Rock-2/
są normalne upgrade-y, i można skorzystać z 26% zniżki, jeśli się posiada MOR, bez żadnego kombinowania, po prostu przy zakupie.

- Piotr...
 


No to teraz już kumam czaczę :). Czy zatem jest to równoznaczne ze stwierdzeniem, że brzmienia gitar Mor 2 są ine niż w Mor 1 ?


Mam też takie pytanie, własnie związane z tematem MOR 2. Głównie zależy mi na różnorodności brzmień gitarowych, dlatego pomyślałem, że te próbki z MOR 1, modulował bym programem IK. Biblioteka MOR 1 jest na prawdę dobra, ale chciałbym mieć jeszcze jakieś 2 lub 3 inne gitarki (brzmieniowo inne). I dlatego co jest bardziej sensowne według WAS: Mor 2 czy Amplitube metal ?


Pozdrawiam,


Robert

Początkujący muzyk.

Goddard
Posty: 208
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Goddard » piątek 21 sty 2011, 11:27

Mam pytanie do użytkowników MOR 1.


Czy też macie takie wrażenie, że akustyczna gitara Gibson J-180 Acoustic trochę nie stroi? W sumie nie zauważyłem tego wcześniej, dopiero w ostatnim miksie coś mi zaczęło nie grać.


Awatar użytkownika
rockman
Posty: 11
Rejestracja: sobota 06 cze 2009, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: rockman » poniedziałek 02 maja 2011, 02:04

Witam.Czy Ministry of Rock jest programem w stylu np.Amplitube 3,który można zapiąć jako VST i grać na gitarze czy to jest program dla klawiszowców chcących zabrzmieć gitarowo?Słyszałem jak brzmi MOR,ale nie chciałbym wykładać kasy bo nie mam pewności,stąd moje pytanie.Bardzo proszę o odpowiedz kogoś kto miał z tym softem do czynienia.
Gram na gitarze

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Akton » poniedziałek 02 maja 2011, 07:29

...Witam.Czy Ministry of Rock jest programem w stylu np.Amplitube 3,który można zapiąć jako VST i grać na gitarze czy to jest program dla klawiszowców chcących zabrzmieć gitarowo?Słyszałem jak brzmi MOR,ale nie chciałbym wykładać kasy bo nie mam pewności,stąd moje pytanie.Bardzo proszę o odpowiedz kogoś kto miał z tym softem do czynienia.... 


Nie jest to soft w rodzaju NI Guitar Rig, lecz program zawierający naprawdę dobre brzmienia gitar, basów i perkusji - oparty na silniku Play, mającym duże możliwości obróbki dźwięku, lecz nawet bez zbytniego ingerowania w edycję ma się do dyspozycji najlepszy soft do muzyki rock. Czyli, jak to napisałeś, program dla muzyków, którzy chcą zabrzmieć rockowo (nie tylko gitarowo) :)


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Ministry of Rock 2

Post autor: Akton » poniedziałek 02 maja 2011, 07:30

A'propos - proponuję zerknąć na You Tube. Na pewno jest tam niejedna prezentacja MOR, trzeba tylko poszukać :)


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

ODPOWIEDZ