cubase 6

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
Dividian
Posty: 43
Rejestracja: środa 08 maja 2002, 00:00

Re: cubase 6

Post autor: Dividian » wtorek 15 lut 2011, 10:20

No to znowu Steinberg sie popisał - nie sprawdzałem ale wyglada na to że wtyczki UAD są 32-bit.... Walka z VSTbridge trwa od pierwszej wersji x64... Rozwiązaniem jest tania alternatywa jBridge... Wszystko zaczyna działać jak trzeba - przynajmniej w wersji C5...


 


 


...
...
Witam. Wlasnie zainstalowalem Cubase 6 64bit. I jest taka sprawa: w projekcie mam zapiete tylko wtyczki z UAD-2 a zre mi cala moc procesora{#zdziwko} W cubase studio 4 wogole nie pobieralo mi mocy procesora tylko moc z uada. Co to moze byc?...
 

Juz rozwiazalem problem{#śmiech} Zainstalowalem 32bit wersje i jest juz gitCool
...
 


Awatar użytkownika
Dividian
Posty: 43
Rejestracja: środa 08 maja 2002, 00:00

Re: cubase 6

Post autor: Dividian » wtorek 15 lut 2011, 10:22

najpierw shell2vst a następnie jBridge - i wszystko działa... - przynajmniej u mnie ..;-)


 


......Witam.
Własnie zainstalowałem cubase 6 64bit.
Niestety nie widzi mi wtyczek wavesa.Pojawia się alert z treścią że ta aplikacja nie jest kompatybilna z waveshell
Posiadam pakiet native power pack i renaisans.
Czy ktoś spotkałem się z czymś takim. Co zrobić by cubase widział te wtyczki.
Dzięki. Pozdrawiam.... Cześć, wygląda na to że nie ma wsparcia waves'a dla 64bitowego windows'a. To problem nie tylko dla Ciebie ,ale dla większości osób które muszą sie przesiąść na nowy system a maja sporo softu działajacego tylko na 32 b....
 


Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: cubase 6

Post autor: Akton » niedziela 19 lut 2012, 00:32

Jest kilka wersji Cubase 6: pełna, Arist, Elements oraz drobniejsze. Pytanie moje dotyczy wersji EE (edukacyjnej). Czy rzeczywiście jest ona identyczna jak pełna wersja, z oczywistymi zastrzeżeniami dotyczącymi wykorzystania komercyjnego, czy jednak czymś się różni?


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: cubase 6

Post autor: Robix » niedziela 19 lut 2012, 12:12

...
Jest kilka wersji Cubase 6: pełna, Arist, Elements oraz drobniejsze. Pytanie moje dotyczy wersji EE (edukacyjnej). Czy rzeczywiście jest ona identyczna jak pełna wersja, z oczywistymi zastrzeżeniami dotyczącymi wykorzystania komercyjnego, czy jednak czymś się różni?
...
 


Są to dokładnie te same programy, tylko sprzedawane o połowę taniej:). Niczym się taka wersja nie różni.

Początkujący muzyk.

DARU
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 00:00

Re: cubase 6

Post autor: DARU » wtorek 03 kwie 2012, 22:12

posiadam wersje Cubase Artist 6 EDU i chcialbym zrobić update do wersji Cubase 6.5 EDU to co trzeba zrobić? Ewentualnie czy istnieją inne możliwości np. update artist 6 edu do cubase 6 komercyjna.


Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 652
Rejestracja: piątek 05 wrz 2003, 00:00

Re: cubase 6

Post autor: Sroka » piątek 06 kwie 2012, 03:53

...
posiadam wersje Cubase Artist 6 EDU i chcialbym zrobić update do wersji Cubase 6.5 EDU to co trzeba zrobić? Ewentualnie czy istnieją inne możliwości np. update artist 6 edu do cubase 6 komercyjna....
 




Musisz dokupić licencję na pełną wersję cubase do tej ktorą już posiadasz.


Na stronie Steinberga są wszystkie informacje na ten temat.

Nie jestem muzykiem, ale jestem na forum, bo lubię zadawać pytania!!!

ODPOWIEDZ