Sampletank for iOS

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Sampletank for iOS

Post autor: richtig » piątek 14 paź 2011, 15:39

Sampletank for iOS - Fortepiany
Właśnie się ukazał w AppStore, jak dla mnie świetny i jeden z powazniejszych programów muzycznych na iPhone/iPada, za 10 dolców mam w kieszeni backup w razie awarii klawisza, i całkiem sensowny moduł brzmieniowy, do wykorzystywania zawsze i wszędzie :). Co sądzicie o brzmieniu tego Sampletanka? Mam nadzieję współpracuje z innymi interface'ami niż tymi od IK multimedia, i pozwala np na granie przez coś podłączonego przez Camera Connection Kit. Tak na gorąco piszę, nie zdążyłem jeszcze wszystkich rzeczy poczytać na jego temat.
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: mr-hammond » wtorek 18 paź 2011, 06:21

...Sampletank for iOS - Fortepiany
Właśnie się ukazał w AppStore, jak dla mnie świetny i jeden z powazniejszych programów muzycznych na iPhone/iPada, za 10 dolców mam w kieszeni backup w razie awarii klawisza, i całkiem sensowny moduł brzmieniowy, do wykorzystywania zawsze i wszędzie :). Co sądzicie o brzmieniu tego Sampletanka? Mam nadzieję współpracuje z innymi interface'ami niż tymi od IK multimedia, i pozwala np na granie przez coś podłączonego przez Camera Connection Kit. Tak na gorąco piszę, nie zdążyłem jeszcze wszystkich rzeczy poczytać na jego temat....

Mnie wkurzyło że muszę sobie bank dokupić , w każdej kategorii po kilka brzmień, a niby taki full. Z całym szacunkiem ale za takie pieniądze ? Troszkę czuje się oszukany.

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: richtig » wtorek 18 paź 2011, 11:41

Używasz go z interfacem iRig? Czy czymś innym? które iUrządzenie masz?
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: mr-hammond » wtorek 18 paź 2011, 13:04

...Używasz go z interfacem iRig? Czy czymś innym? które iUrządzenie masz?... 


Używam z przejsciówką USB Apple, Ipad 2 podłączyłem do s90xs i ciągle kiedy było dużo nut granych to zrywał połączenie. Nie wgłębiałem się w opcje bo jak zoabczyłem ilość brzmień za te pieniądze to się zdenerwowałem i wyłaczyłem :)


Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: mr-hammond » wtorek 18 paź 2011, 13:06

Poza tym wpis na stronie mówi o tym że jest dużo brzmień. Over 900 MB on-board sound library with over 400 instruments in 16 categories.


Ja nie mam nawet 100.


richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: richtig » wtorek 18 paź 2011, 13:55

Z tego co wyczytałem, to o wiele więcej brzmień za free dostają posiadacze nowego iRiga MIDI. A reszta musi bulić kasę. Zastanawiam się kiedy ktoś pomyśli i zrobi dedykowany do iPada interfejs audio&MIDI (na CoreAudio), z preampami, porządnymi przetwornikami AD i DA, normalnymi gniazdami i co równie ważne - z możliwością zasilenia iPada.

www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: mr-hammond » wtorek 18 paź 2011, 17:05

Alesis ?


http://www.alesis.com/iodock


richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: richtig » wtorek 18 paź 2011, 23:00

Teraz korzystam ze straasznie wolnego internetu i nie sprawdze, ale z tego co pamietam to ten Alesis łączy się z ipadem analogowo, czyli korzysta z przetworników AD DA wbudowanych w niego. Które moze nie są tragiczne, nie robiłem żadnych testów i porównań, ale jakoś bardziej ufam dedykowanym sprzetom, najlepiej z naklejką PRO :D
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: Sampletank for iOS

Post autor: KAFEL » środa 19 paź 2011, 14:12

...Teraz korzystam ze straasznie wolnego internetu i nie sprawdze, ale z tego co pamietam to ten Alesis łączy się z ipadem analogowo, czyli korzysta z przetworników AD DA wbudowanych w niego. Które moze nie są tragiczne, nie robiłem żadnych testów i porównań, ale jakoś bardziej ufam dedykowanym sprzetom, najlepiej z naklejką PRO :D... 

Jestem szczęśliwym posiadaczem iDocka i informuję cię że Alesis ma swoje przetworniki AC/CA i łaczy się z iPadem cyfrowo tak jak w przypadku podłaczenia jakiegoś interface'u audio USB przez camera connection. Zaglądałem również z ciekawości do środka więc wiem co piszę.


ODPOWIEDZ