Native Instruments Maschine - szukam pomocy.

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
kosmoski
Posty: 16
Rejestracja: sobota 12 lis 2011, 00:00

Native Instruments Maschine - szukam pomocy.

Post autor: kosmoski » sobota 12 lis 2011, 20:18

Witam wszystkich. Jestem świeżym uzytkownikiem Maschine i szukam kogoś z Wrocławia kto równiez posiada ten sprzęt i pomógł mi ogarnać to wszystko. Wynagrodzenie za "lekcje" do uzgodnienia


Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Native Instruments Maschine - szukam pomocy.

Post autor: Akton » sobota 12 lis 2011, 20:32

...
Witam wszystkich. Jestem świeżym uzytkownikiem Maschine i szukam kogoś z Wrocławia kto równiez posiada ten sprzęt i pomógł mi ogarnać to wszystko. Wynagrodzenie za "lekcje" do uzgodnienia...
 


Daj spokój. Wpisz na You Tube nazwę i bierz się do roboty. Poza tym masz przecież manuale i wiele innych możliwości, żeby to "ogarnąć" :)


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Native Instruments Maschine - szukam pomocy.

Post autor: Robix » sobota 12 lis 2011, 21:37

...
Witam wszystkich. Jestem świeżym uzytkownikiem Maschine i szukam kogoś z Wrocławia kto równiez posiada ten sprzęt i pomógł mi ogarnać to wszystko. Wynagrodzenie za "lekcje" do uzgodnienia...
 


Bez przesady. Pooglądaj manuale i filmiki, a będziesz wiedział co robić i jak robić.

Początkujący muzyk.

ODPOWIEDZ