Czy ktoś porównywał w taki sposób DAW-y?

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Czy ktoś porównywał w taki sposób DAW-y?

Post autor: AkselPL » sobota 19 maja 2012, 18:47

......Pytasz który daw jest najlepszy? ten na którym najlepiej Ci się pracuje....

Mi chodzi o to,który DAW generuje najbardziej autentycznie brzmienia różnych instrumentów w jakimś utworze symfonicznym. Przecież w różnych DAW-ach instrumenty nie mają chyba równie autentycznych brzmień? Może myślę naiwnie i jak laik,ale skoro instrumenty klawiszowe generują brzmienia różnej jakości, to i chyba DAW-y tez tak mają np.skrzypce na keyboardzie za 500 zł nie brzmią dobrze,ale już w syntezatorze za 10000 zł powinny lepiej....


Najlepszy keyboard do skrzypiec nazywa się stradivarius i kosztuje ciut więcej niź 500zł
O take symfonie to się zapytaj Pani od muzyki
Bo tu same stare złośliwe zgredy siedzą ...
 






Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DAW TO TYLKO PLATFORMA NIE INSTRUMENT!! TO TAK JAKBYŚ KUPIŁ WINDOWSA I SIĘ PYTAŁ CZY DOBRZE NAGRYWA FILMY.


Chcesz dobrych brzmień odwiedź http://www.soundsonline.com/


Chcesz dobry instrument zainteresuj się Jupiterem, Motifem, Kronosem.


EOT




Tak nawiasem mam 24 lata wiec wypraszam sobie "stare zgredy".


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

fortepianowki
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2011, 00:00

Re: Czy ktoś porównywał w taki sposób DAW-y?

Post autor: fortepianowki » sobota 19 maja 2012, 19:59

i AkselPL wyjaśnił Ci jakie pojęcia mylisz na co ja nie miałem siły :)
zero sprzyntu kupa talyntu ........ (Triton Extreme, Yamaha S90 , MSP5, DT150, Rode??? Samick Custom ElGit,(5ty wydział Aranż/Komp)

Awatar użytkownika
acoto
Posty: 409
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:00

Re: Czy ktoś porównywał w taki sposób DAW-y?

Post autor: acoto » niedziela 20 maja 2012, 13:25

Tak nawiasem mam 24 lata wiec wypraszam sobie "stare zgredy".
...
 


no tak...młode zgredy ,też. :)


ODPOWIEDZ