Video of Ableton 9

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Video of Ableton 9

Post autor: elmuz1 » niedziela 21 paź 2012, 14:19

Było na oficjalnym kanale Abletona, ale znikło. Jednak zachowało się jeszcze coś:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=itYzaNeisUQ

Awatar użytkownika
dwooruch
Posty: 12
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: dwooruch » niedziela 21 paź 2012, 15:44

...Było na oficjalnym kanale Abletona, ale znikło. Jednak zachowało się jeszcze coś:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=itYzaNeisUQ...
 




Świetnie, że spectrum będzie w eq, no i ta opcja audition mode - bajka...


MrExplosion
Posty: 471
Rejestracja: piątek 15 wrz 2006, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: MrExplosion » niedziela 21 paź 2012, 16:43

Już myślałem, że ta chwila nigdy nie nadejdzie. Bardzo fajnie, że poprawili te podstawowe efekty. Bardzo fajnie, że nie zmienili zbytnio wyglądu, bo jest doskonały i ponadczasowy (Bitwig przy Ablu wygląda strasznie tandetnie). Jeśli poprawią funkcjonalność arrangement view tak żeby to było na poziomie najlepszych DAW, a przy tym nie zepsują reszty to Ableton znów zarządzi.

Awatar użytkownika
katox
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: katox » niedziela 21 paź 2012, 18:26

...Już myślałem, że ta chwila nigdy nie nadejdzie. Bardzo fajnie, że poprawili te podstawowe efekty. Bardzo fajnie, że nie zmienili zbytnio wyglądu, bo jest doskonały i ponadczasowy (Bitwig przy Ablu wygląda strasznie tandetnie). Jeśli poprawią funkcjonalność arrangement view tak żeby to było na poziomie najlepszych DAW, a przy tym nie zepsują reszty to Ableton znów zarządzi....

... mi do szczęścia brakuje 64-bitowego Abletona bo ten obecny to nie zbliży się nawet do wykorzystywania 2,5 GB RAM-u.
no i oczywiście możliwość obsługi 2 monitorów i obsługa więcej niż 12 wysyłek...

super byłoby gdy miał również wewnętrzny edytor audio i dla mnie Bitwig nie musiałby wychodzić:)

niespodzianki też mile widziane:)

MrExplosion
Posty: 471
Rejestracja: piątek 15 wrz 2006, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: MrExplosion » poniedziałek 22 paź 2012, 00:39

Przecież od jakiegoś czasu jest już 64-bitowa wersja Live 8. Ważne, żeby w Live 9 rozwiązali jakoś sensownie współpracę z wtyczkami 32-bitowymi. Z tego co czytałem to chyba jednak może być z tym problem. Za dużo roboty.

Awatar użytkownika
katox
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: katox » poniedziałek 22 paź 2012, 08:25

...Przecież od jakiegoś czasu jest już 64-bitowa wersja Live 8. Ważne, żeby w Live 9 rozwiązali jakoś sensownie współpracę z wtyczkami 32-bitowymi. Z tego co czytałem to chyba jednak może być z tym problem. Za dużo roboty....


o kurde, poważnie? chyba głowę mam w chmurach:) a na jBridge działają?

Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: elmuz1 » poniedziałek 22 paź 2012, 12:44

...Przecież od jakiegoś czasu jest już 64-bitowa wersja Live 8. Ważne, żeby w Live 9 rozwiązali jakoś sensownie współpracę z wtyczkami 32-bitowymi. Z tego co czytałem to chyba jednak może być z tym problem. Za dużo roboty....
------------------------
To wersja Beta.

brainmind
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 22 gru 2008, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: brainmind » środa 24 paź 2012, 09:38

......Już myślałem, że ta chwila nigdy nie nadejdzie. Bardzo fajnie, że poprawili te podstawowe efekty. Bardzo fajnie, że nie zmienili zbytnio wyglądu, bo jest doskonały i ponadczasowy (Bitwig przy Ablu wygląda strasznie tandetnie). Jeśli poprawią funkcjonalność arrangement view tak żeby to było na poziomie najlepszych DAW, a przy tym nie zepsują reszty to Ableton znów zarządzi....

... mi do szczęścia brakuje 64-bitowego Abletona bo ten obecny to nie zbliży się nawet do wykorzystywania 2,5 GB RAM-u.
no i oczywiście możliwość obsługi 2 monitorów i obsługa więcej niż 12 wysyłek...

super byłoby gdy miał również wewnętrzny edytor audio i dla mnie Bitwig nie musiałby wychodzić:)

niespodzianki też mile widziane:)...

A po co ci edytor audio w abletonie. Podaj jedną rzecz którą da się zrobić w edytorze audio a w abletonie nie.
Podpowiem Ci nie ma takiej rzeczy.
Przez długi czas siedziałem Ableton + Soundforge, ale to nie ma sensu.
Mało tego w abletonie zrobisz to znacznie szybciej.
uwielbiam cisze bo wtedy głosy słyszę

Awatar użytkownika
Kubańczyk
Posty: 342
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: Kubańczyk » czwartek 25 paź 2012, 14:40

Na www.ableton.com jest już oficjalna zapowiedź Live 9 i nowego sterownika Push.

Lubię: klawisze, samplery, realizację, programowanie, DIY. Muzyka dub i okolice.

Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Re: Video of Ableton 9

Post autor: elmuz1 » czwartek 25 paź 2012, 19:01

Uff, wreszcie...

ODPOWIEDZ