Sample Tank 2 XL - czy warto?

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Sample Tank 2 XL - czy warto?

Post autor: chantizstudio » czwartek 04 lip 2013, 08:28

Witam
Otóż w sklepie w promocji jest do nabycia Sample Tank 2 XL, za cenę 32 euro (-70%). Co sądzicie na temat tego instrumentu ? Czy warto go nabyć? Jak oceniacie jego bibliotekę ?
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Mamoń
Posty: 161
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Sample Tank 2 XL - czy warto?

Post autor: Mamoń » czwartek 04 lip 2013, 08:35

Przyzwoite brzmienia, ale szału nie ma. Zależy do czego potrzebujesz. Jak dla mnie brakuje na przykład typowo nowoczesnych brzmień typu trance/techno itp. Ja akurat kupiłem cały pakiet wraz z orkiestrą Miroslav Philharomonik i innymi instrumentami.

Pozdrawiam
http://aranzacjemuzyczne.c0.pl/nauka-gry-gitarze-lodz/

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Sample Tank 2 XL - czy warto?

Post autor: chantizstudio » czwartek 04 lip 2013, 08:39

Do brzmień techno/trance nie potrzebuje. Zależy mi na brzmieniach klasycznychnp strings itd i ''naturalnych'' np gitary, chórki itd Mile widziane były by tez ciekawe textury filmowo-ambientowe.
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Sample Tank 2 XL - czy warto?

Post autor: Akton » czwartek 04 lip 2013, 12:15

...Do brzmień techno/trance nie potrzebuje. Zależy mi na brzmieniach klasycznychnp strings itd i ''naturalnych'' np gitary, chórki itd Mile widziane były by tez ciekawe textury filmowo-ambientowe....
Na chórki za bardzo nie licz ani w ST, ani w MP, ale do klasyki zdecydowanie polecam Miroslava. ST za te śmieszne pieniądze możesz kupić, ale, jak to powiedziano przed momentem - szału nie ma :)
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Sample Tank 2 XL - czy warto?

Post autor: chantizstudio » czwartek 04 lip 2013, 12:21

......Do brzmień techno/trance nie potrzebuje. Zależy mi na brzmieniach klasycznychnp strings itd i ''naturalnych'' np gitary, chórki itd Mile widziane były by tez ciekawe textury filmowo-ambientowe....
Na chórki za bardzo nie licz ani w ST, ani w MP, ale do klasyki zdecydowanie polecam Miroslava. ST za te śmieszne pieniądze możesz kupić, ale, jak to powiedziano przed momentem - szału nie ma :)...

Mam od nich Sonik Synth i Miroslava ale ciągle coś w nich mi brakuje
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Sample Tank 2 XL - czy warto?

Post autor: Akton » czwartek 04 lip 2013, 12:54

.........Do brzmień techno/trance nie potrzebuje. Zależy mi na brzmieniach klasycznychnp strings itd i ''naturalnych'' np gitary, chórki itd Mile widziane były by tez ciekawe textury filmowo-ambientowe....
Na chórki za bardzo nie licz ani w ST, ani w MP, ale do klasyki zdecydowanie polecam Miroslava. ST za te śmieszne pieniądze możesz kupić, ale, jak to powiedziano przed momentem - szału nie ma :)...

Mam od nich Sonik Synth i Miroslava ale ciągle coś w nich mi brakuje ...
Prosta rada. Spraw sobie Kontakta, a na pewno nic Ci wtedy nie będzie brakowało :)

NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
estbeatz
Posty: 130
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 00:00

Re: Sample Tank 2 XL - czy warto?

Post autor: estbeatz » sobota 06 lip 2013, 11:13

Za tę cenę jak najbardziej warto. Bibliotek brzmieniowych nigdy za mało, a można tam znaleźć ciekawe brzmienia. Mam, korzystam polecam


ODPOWIEDZ