Korg Wavestation (vst) jak zresetowac preset lub bank do Initial Sound

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Korg Wavestation (vst) jak zresetowac preset lub bank do Initial Sound

Post autor: chantizstudio » środa 31 lip 2013, 16:32

  Witam


Mam pytanie, jak w Korgu Wavesttion (Korg Legacy) zrestetowac aby pojawił się dzwięk startowy tak zeby można było zrobić swój path od podstaw ?


 


 

''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 54
Rejestracja: sobota 11 sty 2003, 00:00

Re: Korg Wavestation (vst) jak zresetowac preset lub bank do Initial Sound

Post autor: zgred » piątek 02 sie 2013, 07:51

...
  Witam

Mam pytanie, jak w Korgu Wavesttion (Korg Legacy) zrestetowac aby pojawił się dzwięk startowy tak zeby można było zrobić swój path od podstaw ?

 

 ...
 






Tego się nie resetuje, jak sama nazwa wskazuje WAVESTSTION ( STACJA FAL ). W zakładce EDIT masz setki ustawiasz jakie brzmienia mają być łączone, modulowane  itp. To tak jak byś chciał zrobić dzwięk startowy z jakiegoś KEYBOARDU, nie ma takiej możliwości

mam 28 lat i zamiłowanie do syntezatorów i komputerów, narazie to zabawa ale mam nadzieję że to sie kiedyś zmieni

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Korg Wavestation (vst) jak zresetowac preset lub bank do Initial Sound

Post autor: chantizstudio » piątek 02 sie 2013, 09:02

Ja wiem ze Wavestation to rompler... Korg M1 to tez taki rompler a jednak puste pogramy ma.... A bazuje na tej samej zasadzie czyli na pojedynczych samplach
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

ODPOWIEDZ