NI Komplete 8 vs 9

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
Jarut
Posty: 70
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 00:00

NI Komplete 8 vs 9

Post autor: Jarut » wtorek 06 sie 2013, 16:54

Cześć

Ponieważ przymierzam się do zainwestowania w NI Komplete (do tej pory pracuje na NI ELEMENTS), chciałem zapytać czy warto wejść w wersję 9 czy wersja 8 powinna wystarczyć (tak sobie myślę - że ten program to źódło inspiracji dźwiękowych na miesiące, jak nie lata...) - różnice są niewielkie jeśli chodzi o ilość brzmień i udoskonaleń, a cenowo jest jednak lżej w przypadku wersji 8 :) - brakuje mi tam jednak sekcji STRINGS, a nie wiem czy na pokładzie KONTAKT'a są jakieś dobrze brzmiące próbki właśnie w klimacie "strings i orchestra" - może ktoś coś doradzi z własnego doświadczenia ?


Pozdro
Jarut


Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: NI Komplete 8 vs 9

Post autor: Akton » wtorek 06 sie 2013, 18:14

...Cześć

Ponieważ przymierzam się do zainwestowania w NI Komplete (do tej pory pracuje na NI ELEMENTS), chciałem zapytać czy warto wejść w wersję 9 czy wersja 8 powinna wystarczyć (tak sobie myślę - że ten program to źódło inspiracji dźwiękowych na miesiące, jak nie lata...) - różnice są niewielkie jeśli chodzi o ilość brzmień i udoskonaleń, a cenowo jest jednak lżej w przypadku wersji 8 :) - brakuje mi tam jednak sekcji STRINGS, a nie wiem czy na pokładzie KONTAKT'a są jakieś dobrze brzmiące próbki właśnie w klimacie "strings i orchestra" - może ktoś coś doradzi z własnego doświadczenia ?


Pozdro
Jarut

Skoro cena jest istotna dla Ciebie, to śmiało bierz wersję 8. Masz tam (m.in. oczywiście) wszystko, co dotyczy orkiestry :)



[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: NI Komplete 8 vs 9

Post autor: Akton » wtorek 06 sie 2013, 18:29

A jak będziesz mieć w przyszłości trochę więcej kasy, to zawsze możesz sobie kupić update - może będzie to już kolejna, jescze lepsza wersja.


 



[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Jarut
Posty: 70
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 00:00

Re: NI Komplete 8 vs 9

Post autor: Jarut » wtorek 06 sie 2013, 18:57

...A jak będziesz mieć w przyszłości trochę więcej kasy, to zawsze możesz sobie kupić update - może będzie to już kolejna, jescze lepsza wersja.
 
...

I tak chyba zrobię, choć wiadomo wersja ULTIMATE kusi najbardziej...

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: NI Komplete 8 vs 9

Post autor: KAFEL » piątek 09 sie 2013, 09:13

I tak chyba zrobię, choć wiadomo wersja ULTIMATE kusi najbardziej...... 


To prawda .... instalowanie całości z HD bez przerzucania sterty płyt DVD musi być przyjemne Smile


ODPOWIEDZ