East West Dark Side

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
stage
Posty: 95
Rejestracja: piątek 01 sie 2014, 00:00

East West Dark Side

Post autor: stage » sobota 01 lis 2014, 09:31

Witam
Dostałem dzisiaj maila z niespodzianką od East West.
Super promocja na Dark Side - za 99$. Zainteresowanym polecam zerknąć na stronę East Westa - rozchodzi się o wersję do ściągnięcia. Problem jest taki, że promocja obowiązuje tylko dzisiaj. Nie planowałem takiego zakupu i zastanawiam się cały czas.
Dlatego chodzi mi o opinie w temacie tej biblioteki. Posiada może ktoś? I jak wrażenia?
Próbki na stronie brzmią świetnie, ale czy posiadając zestaw Komplete 9 ultimate rzeczywiście znajdę tam jakieś nowe klimaty?

Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: East West Dark Side

Post autor: Sigma » sobota 01 lis 2014, 12:07

Faktycznie, dzięki za info. Sam się teraz zastanawiam. Chyba wezmę. Tylko jeszcze nie mam iLok'a.

Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: East West Dark Side

Post autor: Sigma » sobota 01 lis 2014, 13:33

Kupione. Wyszło 325,20 zł. Niedrogo. Teraz czekam na komputer i iLok'a. Także nic narazie nie jestem w stanie wam powiedzieć czy warto..

Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

Awatar użytkownika
Jarut
Posty: 70
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 00:00

Re: East West Dark Side

Post autor: Jarut » sobota 01 lis 2014, 15:44

...Kupione. Wyszło 325,20 zł. Niedrogo. Teraz czekam na komputer i iLok'a. Także nic narazie nie jestem w stanie wam powiedzieć czy warto.....
------------------------
no właśnie a gdzie i za ile można iLok nabyć ?
bo na ich stronie nie widzę.

ODPOWIEDZ