COMPOSER CLOUD?

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

COMPOSER CLOUD?

Post autor: Sigma » wtorek 28 kwie 2015, 23:17

East West wypuścił nowy produkt.

http://www.soundsonline.com/composercloud?l=forums


 


Co o tym myślicie? 

Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

wienryk
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 00:00

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: wienryk » czwartek 30 kwie 2015, 12:23

Wszystko działa znakomicie.

Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: Sigma » czwartek 30 kwie 2015, 22:24

Dzięki.

Właśnie jestem w trakcie zakupu. 

Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: Sigma » czwartek 30 kwie 2015, 23:52

Uwaga!
Gdyby ktoś z was instalował oprogramowanie, należy program EastWest Installation Center zainstalować na dysku z systemem operacyjnym, czyli zazwyczaj C:. W przeciwnym razie jest problem z instalacją PLAY. Pomimo zainstalowania PLAY, program Installation Center nie widzi tej instalacji i nie można ruszyć dalej. Godzina kombinowania i frustracji.
Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

wienryk
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 00:00

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: wienryk » piątek 01 maja 2015, 10:45

Jeśli są jakieś problemy,to polecam Soundsonline Forum. Wszystkie wątpliwości i problemy rozwiązuje ktoś z firmy reagując natychmiastowo, łącznie ze zmianami serwera, itp. Bardzo pomocne forum.

Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: Sigma » piątek 01 maja 2015, 20:15

Da się jakoś przyspieszyć to pobieranie, bo ja mam max 2MB/s?
Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

wienryk
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 00:00

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: wienryk » sobota 02 maja 2015, 01:40



.null...Da się jakoś przyspieszyć to pobieranie, bo ja mam max 2MB/s?...

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ja zacząłem 27-go kwietnia i jeszcze nie skończyłem

Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: Sigma » sobota 02 maja 2015, 02:09

Szczerze jest to dość spory minus tego produktu. Szkoda, że nie ma możliwości ściągania kilku instrumentów na raz.. Jak aktualizuję głupią grę MMO transfer wykorzystuje w pełni moje łącze. Oczywiście kiedy już się pobierze wszystkie pliki to nie będzie problemu, ale płacenie abonamentu powinno dotyczyć okresu, w którym posiada się już pobrane instrumenty, bo płacić za spowolniony czas, w którym nie można w pełni korzystać z zakupionego produktu...
Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: Sigma » sobota 02 maja 2015, 13:50

Te spakowane pliki po ściągnięciu mam usunąć?

EDIT: Ok, już wiem.. Można usunąć, ale zostawię sobie w razie problemów, bo ściąganie
zbyt długo trwa.
Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

Awatar użytkownika
Mariusz1333
Posty: 169
Rejestracja: środa 16 kwie 2008, 00:00

Re: COMPOSER CLOUD?

Post autor: Mariusz1333 » poniedziałek 04 maja 2015, 16:34

...
East West wypuścił nowy produkt.

http://www.soundsonline.com/composercloud?l=forums

Prosze o uściślenie, jeżeli ktoś już wszedł w temat:czy dobrze rozumiem, w DAW mogę ich używać np przez miesiąc, ale jak w tym czasie wypuszczę mix w postaci wav to już jest mój "na zawsze"? Czy weryfikacja jest online poprzez  "eLicencers" na https://www.steinberg.net?


ODPOWIEDZ