VSTi guitar

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: VSTi guitar

Post autor: PWA » poniedziałek 20 lut 2017, 15:35

Ten physical modeling to jak dla mnie albo śpiewka za dalekiej przyszłości, albo wręcz ślepa uliczka...

Zgadzam się z Tobą. W ostatniej wersji V Collection Arturii dodano Piano... włączyłem na góra 5 minute i stwierdziłem, że należy zapomnieć o tej wirtualce ... żeby był śmieszniej liczą sobie za tego potworka 199€!!!

Awatar użytkownika
Pytajny
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 26 paź 2015, 00:00

Re: VSTi guitar

Post autor: Pytajny » wtorek 21 lut 2017, 10:59

...Ten physical modeling to jak dla mnie albo śpiewka za dalekiej przyszłości, albo wręcz ślepa uliczka...

Zgadzam się z Tobą. W ostatniej wersji V Collection Arturii dodano Piano... włączyłem na góra 5 minute i stwierdziłem, że należy zapomnieć o tej wirtualce ... żeby był śmieszniej liczą sobie za tego potworka 199€!!!...
 


A grał ktoś na V piano Rolanda?


Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Re: VSTi guitar

Post autor: elmuz1 » wtorek 21 lut 2017, 11:10

A z waszego doswiadczenia... Ample daje czasami jakieś rabaty, zniżki "z okazji"?
Kupiłbym dwa, trzy instrumenty...

Awatar użytkownika
Pytajny
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 26 paź 2015, 00:00

Re: VSTi guitar

Post autor: Pytajny » wtorek 21 lut 2017, 11:32

...A z waszego doswiadczenia... Ample daje czasami jakieś rabaty, zniżki "z okazji"?
Kupiłbym dwa, trzy instrumenty......
 


Na przełomie roku była promocja i trwała więcej niż miesiąc. ALE jeśli w zakładce shop wybierzesz więcej niż jedną gitarę, to dostajesz zniżkę. Im więcej kupujesz, tym większa zniżka. Pozaznaczaj boxy, to sam zobaczysz.


Awatar użytkownika
elmuz1
Posty: 440
Rejestracja: czwartek 13 cze 2002, 00:00

Re: VSTi guitar

Post autor: elmuz1 » wtorek 21 lut 2017, 22:28

Na przełomie roku była promocja i trwała więcej niż miesiąc. ALE jeśli w zakładce shop wybierzesz więcej niż jedną gitarę, to dostajesz zniżkę. Im więcej kupujesz, tym większa zniżka. Pozaznaczaj boxy, to sam zobaczysz....

Ok, dzięki.

spinacz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 18 paź 2018, 15:02

Re: VSTi guitar

Post autor: spinacz » czwartek 18 paź 2018, 15:08

Witam.
Jeżeli temat nadal aktualny to polecam AMPLE SOUND VST GUITAR PLUGINS.
Na stronie mają nawet 7 dniowe triale. Jak sie je połaczy z amplitube to da sie wykrecic naprawde miesiste brzmienie. KOledzy gitarzyści nawet sie wtedy pytają kto to gra?

pozdrawiam
ciekawe pluginy
Spinacz

janmazur27
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 28 sty 2021, 10:44

Re: VSTi guitar

Post autor: janmazur27 » piątek 21 sty 2022, 23:13

spinacz pisze:
czwartek 18 paź 2018, 15:08
Witam.
Jeżeli temat nadal aktualny to polecam AMPLE SOUND VST GUITAR PLUGINS.
Na stronie mają nawet 7 dniowe triale. Jak sie je połaczy z amplitube to da sie wykrecic naprawde miesiste brzmienie. KOledzy gitarzyści nawet sie wtedy pytają kto to gra?

pozdrawiam
ciekawe pluginy
Spinacz
https://www.youtube.com/watch?v=WgE5uhAZ5ao&t=54s

marishalesgo
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2022, 18:55

Re: VSTi guitar

Post autor: marishalesgo » poniedziałek 24 sty 2022, 18:56

Naprawdę lubię grać, ponieważ jest to prawdziwa okazja do zarabiania pieniędzy i dobrej zabawy online https://zaklady-bukmacherskie.online/ku ... acherskie/. Często gram w CS Ta platforma wydaje mi się najbardziej niezawodną z wielu różnych witryn kasyn. Nie było trudno znaleźć, ponieważ jest bardzo popularny.

ODPOWIEDZ