Programiści audio - współpraca

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
mateusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 paź 2019, 10:54

Programiści audio - współpraca

Post autor: mateusz » wtorek 01 paź 2019, 11:30

Witam!

Od jakiegoś czasu próbuję swoich sił w programowaniu wtyczek audio. Pomimo, że sprawia mi to dużo satysfakcji, to nie przekłada się to koniecznie na końcowe produkty. :p Tak się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że wynika to z jednej strony z tego, że uważam, że to co zrobiłem nie jest wystarczające, żeby się chwalić, a z drugiej strony chciałbym, żeby to ktoś ocenił "z boku". Jak tak dalej dumałem, to pomyślałem, że może nie tylko ja tak mam.

Dlatego pomyślałem, że jeżeli też się bawisz w programowanie wtyczek lub innego oprogramowania związanego z muzyką i chciałbyś/chciałabyś, żeby ktoś rzucił na to okiem, to ja chętnie wymienię trochę swojego czasu, w zamian za trochę Twojego czasu. :D

Jeśli na przykład, nurtuje Cię pytanie, czy to co zrobiłeś / zrobiłaś w ogóle działa na innym kompie, to napisz mi prywatną wiadomość lub odpowiedz w tym wątku. Ja odwzajemnię się podobnym pytaniem i postaram się odpowiedzieć na Twoje.

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów implementacji czegoś, to też postaram się pomóc. Chociaż ekspertem nie jestem.

A jak jeszcze nie programujesz i zastanawiasz się gdzie zacząć, to polecam bibliotekę JUCE (można używać z free, jeśli nie przeszkadza Ci spash screen), pozwala nie tracić czasu na pisanie "szablonu biblioteki" i przejść prawie od razu do manipulacji dźwięku i MIDI.

P.S.
Może uda się zgrać jakąś grupę polsko języcznych osób zainteresowanych tematem. A może już jest, tylko ja słabo szukam, to nie wahajcie się mi tego wytknąć.

pozdrawiam
Mateusz

ODPOWIEDZ