Aranżowanie utworów z MIDI

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
Awatar użytkownika
czarosta
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 00:00

Aranżowanie utworów z MIDI

Post autor: czarosta » czwartek 14 kwie 2005, 17:15

Hej!! mam pytanie czy zna ktos takie programy z gotowymi barwami i perkusjami by ladowac do niego traki midi pod barwy i odtwarzac je potem wyekspotwoac na Wav.

Żeby to brzmialo ładnie i profesjonalnie a nie trwało zbyt długo.

Chodzi mi poprostu o to by ominąc ladowanie do programu mida i podkladanie pod niego sampli samplerem. Żeby zastapic tą czynnosc jakims szybszym sposobem!!!



Z góry dziekuje za pomoc.



Jestem skołonny na znajomosci internetowe i wzajemna pomoc co do programów muzycznych.
:P

Awatar użytkownika
KamilFX
Posty: 217
Rejestracja: środa 30 paź 2002, 00:00

Re: Aranżowanie utworów z MIDI

Post autor: KamilFX » czwartek 14 kwie 2005, 17:47

Nic w życiu nie jest proste szczególnie jak ma brzmieć dobrze i profesjonalnie, no może tylko.... albo nie bo niekiedy kończy sie to alimentami
Nie ma co

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Aranżowanie utworów z MIDI

Post autor: MB » czwartek 14 kwie 2005, 18:24

Podobno są gdzieś też takie programy co same komponują, aranżują i potem robią automatyczne zgranie i produkcję, no i ... jak mu tam ... mastering też same robią. Poważnie. Wystarczy nacisnąć OK i wyskakuje gotowa płyta, z automatycznie zaprojektowaną okładką. A potem to idzie do samoczynnego wydawnictwa, które robi automatyczną promocję i reklamę. I na końcu automatyczny sklep wysyłkowy wysyła to wszystkim i samoczynnie ściąga kasę z kont klientów. I wszyscy są zadowoleni. No, może z wyjątkiem tych ostatnich, chyba, że to też automaty.




makaronix
Posty: 256
Rejestracja: czwartek 03 cze 2004, 00:00

Re: Aranżowanie utworów z MIDI

Post autor: makaronix » czwartek 14 kwie 2005, 22:37

Jakby to było takie proste to wszyscy by to robili, choć nie którzy robia bo myśła że jest proste i na dodatek dobrze im to wychodzi więc sprzedają pózniej za 5 albo 10 zł za sztuke a skutki sa jakie są

Najprościej to się robi w programie Korel Sound Full Professional Edition tylko to drogei strasznie jest
Mam 18 lat, jestem klawiszowcem, interesuje się szeroko pojętym dźwiękiem i wszystkim co z nim związane.

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Aranżowanie utworów z MIDI

Post autor: preceli » czwartek 14 kwie 2005, 22:50

...Najprościej to się robi w programie Korel Sound Full Professional Edition tylko to drogei strasznie jest...



Na Mesikmesse pokazała sie wersja Home Edition, mówi się też o zniżkach dla studentów i uczniów szkół muzycznych.
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

ODPOWIEDZ