Pomysł na wtyczkę

Jeśli chcesz zasięgnąć rady, podzielić się doświadczeniem w trudnej sztuce samodzielnego programowania - to tu jest miejsce, aby tego dokonać.
cebe
Posty: 5
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 00:00

Pomysł na wtyczkę

Post autor: cebe » piątek 01 lip 2005, 14:22

witam

czy jest tu ktoś kto napisał by prosty program który miałby na celu synchronizację tempa reasona z reaktorem

chodzi mi o to aby nie trzeba było stosować np. cubase czy nuendo

(chodzi mi o oszczędność zasobów systemu przy tworzeniu na rzywo)

z góry dzięki i pozdr.

cebe
Posty: 5
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 00:00

Re: Pomysł na wtyczkę

Post autor: cebe » środa 06 lip 2005, 00:09

no i co nie ma nikogo kto by co kolwiek napisał na ten temat ?

może ktoś zna taki program obsługujący interfejs rewire zurzywający mało zasobów ????


Slavecky
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 lis 2002, 00:00

Re: Pomysł na wtyczkę

Post autor: Slavecky » środa 06 lip 2005, 00:51

Przepraszam, że nie na temat...



Tak tylko zajrzałem... i



Proszę Was: !!! SZANUJCIE SWÓJ [[[!!!NASZ!!!]]] JĘZYK !!!



Odkąd mam dostęp do netu - sam mam problemy z ortografią... !!!



dlaczego? - bo czytam dziennie dziesiątki takich (w/w) postów dziennie. Potem głupieję... Merytorycznie wszystko OK, a co z resztą...? Czy nie można sobie porozmawiać tak POPRAWNIE? Ludzie postarajcie się trochę ... proszę...



i jeszcze raz przepraszam, że to było nie na temat...



Pozdrawiam wszystkich tych co jeszcze myślą.

Awatar użytkownika
Dobmatt
Posty: 462
Rejestracja: środa 13 mar 2002, 00:00

Re: Pomysł na wtyczkę

Post autor: Dobmatt » środa 06 lip 2005, 01:06

Najwidoczniej stworzenie czegoś takiego nie jest sprawą prostą, bo inaczej już by było. Ale nie ma problemu, jeśli zastosujesz odpowiedniego "hosta". Z moich doświadczeń w ReWire znakomicie sprawuje się Cakewalk Project 5 - Reason kontroluje go doskonale, a sam P5 jest bardzo łagodny wobec CPU w roli wieży instrumentów. Sprawdź to sobie z demo, bo koszt nie jest mały.



MD.
Wlasciciel studia nagraniowego Youtopia w Edmonton, Kanada, tamze mieszkajacy na stale od 1985. Od 1997 staly wspolpracownik magazynu EiS, specjalizujacy sie w testach i recenzjach hardware i software dla produkcji studyjnej.

ODPOWIEDZ